Witamy w archiwalnej wersji forum

Przez lata istnienia, Wasze cyfrowe pióra zapisały sterty stron na starej wersji forum. Nie chcemy by wszystko to, co pojawiło się na starym forum zarosło wirtualnym kurzem i przepadło w otchłani internetu. Dlatego też, oddajemy w Wasze ręce to archiwum. Znajdziecie tu wszystkie informacje dotyczące starszych bohaterów, eventów, oraz Waszej twórczości. Będziecie mogli z uśmiechem na twarzy przewertować prawie 3000 stron w wątku "Takie tam trolle od Riotu. Z angielskiego forum...". A kiedy już skończycie przeglądać te pożółkłe strony historii League of Legends, pamiętajcie by z powrotem dołączyć do rozmów i nowinek na nowej wersji forum.

PRZEJDŹ DO FORUM

Niegrzeczna Kucharka Morgana sprzedaje ciastka i bohaterów

123
Comment below rating threshold, click here to show it.

Pirenoid

Senior Member

07-20-2012

Mam nadzieję, że takie tłumaczenie i błędy ortograficzne to sprawa Morgany, która się nie umie wypowiadać, a nie całkowitego niedbalstwa tłumaczy, którzy już nas wiele razy uraczyli swoimi żałosnymi wypocinami,

FreezeLd

Recruiter

07-20-2012

Riot mógł by pomyśleć i zrobić tydzień kolekcjonerski i udostępnić możliwość zakupu skinów wykluczonych ze sprzedarzy.....za cene 130 rp... zarobili by na tym kokosy ale są zbyt leniwi..

DedPhantom

Junior Member

07-20-2012

bardzo fajne postacie chyba skusze sie na Ziggs`a

Wilczus5

Recruiter

07-20-2012

Mi by się spodobało jakby 2-3 skórki były przecenione na 130-140 RP ;p
Ja bym se akurat kupił Frozen Terror Nocturne bo akurat nie długo se go kupuje i zostało mi 140 RP jak nie będzie czegoś takiego to se do kupie te RP ;p

Garet1999

Junior Member

07-20-2012

Nawet fajne postacie tylko ten Veigar...

DrapnijMnie

Recruiter

07-20-2012

Super, w końcu mam Maokaia Ale skiny to naprawdę porażka Miło by było zobaczyć przeceniony skin np. dla Alistara,Lee Sina

BÜÜldi

Recruiter

07-20-2012

Wyprzedaż jak wyprzedaż, ale Morgana jest naprawdę bardzo słaba. Dajcie Blitzcranka Boksera, czuję w nim potencjał większy niż u Prezesa Mundo

Grionifield

Member

07-20-2012

Dla mnie fajna wyprzedaż , chyba skusze sie na nawet 2 rzeczy! Skina do veigara <3 i ziggsa. :d

ProReD16

Junior Member

07-20-2012

Cytat:
Takahiro93:
Jak sam nie znasz ortografii albo nie umiesz czytać to się nie wypowiadaj. Tutaj chodzi o "pokarzę" od pokarać

Zgadzam się z powyższym, nie rozumiem dlaczego go minusujecie.
"Dlatego pokarze ich wyprzedaza." Tutaj wyraźnie chodzi o słowo "pokarać", bo nie jest napisane "pokażę im wyprzedaż", nawet w angielskiej wersji jest "And for that, they shall suffer a sale." Chociaż też na początku rzuciło mi się to słowo w oczy, ale wystarczyło uważnie doczytać i już wyjaśnione.
No ale oprócz tego brak polskich znaków jednak razi trochę w oczy :P

SiNMbad

Junior Member

07-23-2012

kiedy bedzie ahri prosze !!@!@

123