Witamy w archiwalnej wersji forum

Przez lata istnienia, Wasze cyfrowe pióra zapisały sterty stron na starej wersji forum. Nie chcemy by wszystko to, co pojawiło się na starym forum zarosło wirtualnym kurzem i przepadło w otchłani internetu. Dlatego też, oddajemy w Wasze ręce to archiwum. Znajdziecie tu wszystkie informacje dotyczące starszych bohaterów, eventów, oraz Waszej twórczości. Będziecie mogli z uśmiechem na twarzy przewertować prawie 3000 stron w wątku "Takie tam trolle od Riotu. Z angielskiego forum...". A kiedy już skończycie przeglądać te pożółkłe strony historii League of Legends, pamiętajcie by z powrotem dołączyć do rozmów i nowinek na nowej wersji forum.

PRZEJDŹ DO FORUM

Niegrzeczna Kucharka Morgana sprzedaje ciastka i bohaterów

123
Comment below rating threshold, click here to show it.

Morgana

Painful Patissiere

07-19-2012

Przywolywacze! Witajcie w skromnych progach mojego grzesznego biznesu, w Kasliwych Przekaskach. Moimi spécialités de la maison sa rozplywajace sie w ustach pysznosci zaprawione szczypta szalonej zemsty w najczystszej postaci. Polecam zwlaszcza sluszna porcje ciasta Upadlego Aniola. Uraczcie nim tych, od których zaznaliscie krzywd. Z pewnoscia docenia jego agoniczny posmak.

Moim skromnym zdaniem wypieki i odwet ida ze soba w parze. Nie bez przyczyny bohaterowie League tak chetnie siegaja po moje kasliwe wyroby, którymi hojnie obdarowuja swoich wrogów. Niektórzy klienci jednak nie przestrzegaja zasad. Dlatego pokarze ich wyprzedaza.

• Maokai podpalil swoje galezie podczas próby kradziezy ciasteczka z pieca. Dla tepoty nie ma przebaczenia, dlatego znajdziecie go w ofercie za 487 RP.
  • Zilean i jego natretne zegary namieszaly w moich kuchennych minutnikach, przez co wszystkie moje wypieki nadaja sie teraz do kosza. Wezcie za nie odwet i poslijcie go do innej strefy czasowej za jedyne 292 RP.
  • Ziggs wraz ze swoimi arcygroznymi hextechowymi ladunkami wybuchowymi sprawil, ze mój zlowrogi suflet zupelnie opadl. Nie patyczkujcie sie i zabierajcie te bomby za 487 RP.

• Smiercionosna Amazonka Sejuani wydawala sie pelna wdzieku klientka o wysmienitym kulinarnym smaku. Przylapalam ja jednak na karmieniu knura moimi tartami. Chetnie przerobilabym go na pasztet, ale oszczedze sobie trudu, jesli kupicie te parke za 487 RP.
  • Wojowniczka Szos Miss Fortune zlekcewazyla mój zakaz wnoszenia ukrytej broni do piekarni. Bedzie sie wiec musiala zadowolic potracona zwierzyna z poboczy dróg. Skonfiskujcie jej bron za 260 RP.
  • Baron von Veigar przekonywal mnie, ze nie uzywam skladników organicznych najwyzszej jakosci i nie zostawil napiwku. Zobaczmy, ile on sam jest wart, za 487 RP.

Ta holota zaczyna mnie juz mierzic. Wyprzedaz bedzie miala miejsce w dniach 20-23 lipca. A potem nadejdzie czas slodkiej zemsty.

Noderteo

Junior Member

07-19-2012

hehe wyprzedaż dość fajna ^^

Siakmen

Junior Member

07-19-2012

Chujnia!!! Znowu -.-

Teheli

Member

07-19-2012

Postacie całkiem fajne ^^

Ale skiny... : c

MamOrzechy

Senior Member

07-19-2012

Znowu ziggs? No naprawdę, w ostatnich miesiącach pojawił się ze 3 razy..
A varus i darius ciągle czekają w kolejce...

Poro Tsundere

Member

07-19-2012

@up
Varus i Darius to postacie stosunkowo nowe, wiec raczej nie pojawia sie szybko w przecenie.

Co do samej oferty nie chce sie wypowiadac, bo akurat te postacie mnie nie ciekawia, ale uwazam, ze fajnie zrobiliscie, bo sporo postaci z przeceny bylo niedawno w rotacji, wiec jak ktos sie wahal, czy zakupic postac po rotacji, czy nie to mysle, ze teraz ma mniejsze problemy ;p

KERRMERRES

Junior Member

07-19-2012

tylko ja nie widze tych postaci w przecenie? -.-

@edit ok juz jest, w koncu jakas lepsza wyprzedaz, dzieki!

RedneckuZ

Junior Member

07-19-2012

No... to za ile w końcu te ciastka?

Otomuss

Senior Member

07-19-2012

Skiny znowu słabe. A z postaci to kupiłem tylko Ziggs. długo na niego czekałem.

Takahiro93

Member

07-19-2012

To trochę niesprawiedliwe że Veigar ma drugą promocję... pod rząd ;c

123