Αρχείο των παλιών Φόρουμ

Έχει χυθεί πολύ ηλεκτρονικό μελάνι τα τελευταία χρόνια σε αυτό το φόρουμ, γι'αυτό φροντίσαμε να το κρατήσουμε διαθέσιμο για ανάγνωση και αντιγραφή. Εδώ θα βρείτε παλιότερες συζητήσεις από την αρχή του φόρουμ (Μάιος 2012) μέχρι και τον Φεβρουάριο του 2015. Όταν τελειώσετε, ελάτε στα Boards για τα νεότερα για το League of Legends.

ΕΠΙΣΚΕΦΤΕΊΤΕ ΤΑ BOARDS

(HF-OP) - Hellenic Fluff Of Poros

1
Comment below rating threshold, click here to show it.

Ethismos

Senior Member

02-12-2015

Καλησπέρα.

Μιας και επιτέλους συνήλθα από τις τελευταίες μέρες προχώρησα λίγο το θέμα με τη guild. Παραθέτω το νέο link http://hfop.shivtr.com/ όπως και την ανακοίνωση για το πρόγραμμα από εδώ και πέρα http://hfop.shivtr.com/forum_threads/2036660 .

Μιας και, ως συνήθως, δημιουργήθηκαν θέματα τις μέρες που έλειπα, ήδη κάποια μέλη που θεώρησαν ότι δημιούργησαν πρόβλημα έφυγαν χωρίς να αναγκαστώ να διώξω κανέναν, από εδώ και πέρα ελπίζω να μην υπάρχουν άλλα προβλήματα. Δεν ταυτιζόμαστε με το ελληνικό forum αλλά δεν σκοπεύω να ανέχομαι για πολύ ακόμα ανούσιες διαφωνίες. Ελπίζω ότι αφού κάποιοι αποχώρησαν δεν θα δημιουργηθούν άλλα θέματα, σε περίπτωση πάντως που γίνει κάτι προτιμώ να μείνουμε 2-3 λιγότεροι από το να χαλάμε τις καρδιές μας.

Αν δεν έχω πάλι πυρετό θα μπουν σιγά σιγά σε σειρά οι διαδικασίες για ανάπτυξη των social media, αναζήτηση νέων μελών, οργάνωση των ομάδων μας και νέων events.

Ευχαριστώ όσους στήριξαν την προσπάθεια μέχρι στιγμής, ζητώ συγνώμη για την ολιγοήμερη απουσία μου και ελπίζω να μας στηρίξετε, κυρίως με την συμπεριφορά σας αλλά και με την αναζήτηση νέων μελών.

SeeYourDeath4

Senior Member

02-12-2015

The COMEBACKS! WOW!
Έχουμε ''μεταφερθεί'' εδώ http://boards.eune.leagueoflegends.com/el/

strumfomelenios

Senior Member

02-12-2015

Καλό θα ηταν να γίνει αυτό το post και στα καινούργια φόρουμ. Στο σύνδεσμο που παραθέτει ο SYD ... Ο οποίος επέστρεψε στις ρίζες??? Ο_o ...

Flashed

Senior Member

02-12-2015

που είναι το 45??? αυτό ήταν όλη η ουσία!...

strumfomelenios

Senior Member

02-12-2015

Παράθεση:
Flashed:

Χάθηκε κατά την μεταφορά. Ακόμη το ψάχνουν. Νομίζω ότι υπάρχουν και Εύρετρα. Αυτός/ή που θα το βρει κερδίζει ψυγείο.

Και γιατί το ξέχασα στο προηγούμενο ποστ (my memory is not how it used to be ). Good Luck with the beginnings of the newly named Guild. ^_^

Dmn cdng

SeeYourDeath4

Senior Member

02-12-2015

Παράθεση:
Flashed:

περίμενα να διαγράψουν το παλιό μου Acc ώστε να πάρω το original name μου το 45 ήταν τελείως στην τύχη,ούτως ή άλλως κάθε βδομάδα έχω 15000 ip

Ethismos

Senior Member

02-13-2015

Παράθεση:
Καλό θα ηταν να γίνει αυτό το post και στα καινούργια φόρουμ.

Ναι, τώρα ψάχνω λίγο τα boards αλλά είπα να το βάλω κι εδώ!

1