Αρχείο των παλιών Φόρουμ

Έχει χυθεί πολύ ηλεκτρονικό μελάνι τα τελευταία χρόνια σε αυτό το φόρουμ, γι'αυτό φροντίσαμε να το κρατήσουμε διαθέσιμο για ανάγνωση και αντιγραφή. Εδώ θα βρείτε παλιότερες συζητήσεις από την αρχή του φόρουμ (Μάιος 2012) μέχρι και τον Φεβρουάριο του 2015. Όταν τελειώσετε, ελάτε στα Boards για τα νεότερα για το League of Legends.

ΕΠΙΣΚΕΦΤΕΊΤΕ ΤΑ BOARDS

Op op opa rito style! ;333

123
Comment below rating threshold, click here to show it.

SeeYourDeath4

Senior Member

02-03-2015

Παράθεση:
spasimutri:
να γίνω εγώ κακός που μου είναι εύκολο? εμ σε κουβαλάνε εμ τους βρίζεις? χαχαχα jk μάλλον

Κουβαλανε με το να παιρνουν τα kills και μετα να πανε 1 vs 5, κουβαλανε με το να μην ακουνε calls 4 Ατομων και να πανε splitpush με baron buff,κουβαλανε με το να μην μπαινουν καν στο game,κουβαλανε με Afk farm στο jungle,κουβαλανε με το να πεθαινουν 10 sec πριν βγει ο δρακος -1 stack για το team επειδη δεν σκεφτονται seems legit

GG I Carried

Recruiter

02-03-2015

Γιατι τους βριζεις τους καημενους?
Αφου καλα τα πανε
88494

htyhjeyhet.jpg

spasimutri

Senior Member

02-03-2015

88489

88490

88491

88492

88493

λοιπόν σου ρίχνω καμια δεκαρια χρονια(5 αλλα δεν ακούγεται αρκετά σοβαρό) όταν εσύ πήγαινες εγώ ερχόμουνα. δεν σε κουβαλάνε απλά σαν πασα σε ανεβάζουν.

edit:βασικά είδα ένα game που είχες πάρει 17 kill vs shen. smr έκανα delete το lol και το ξανακατεβαζω τώρα. αύριο το απόγευμα θα σου στείλω inv για 1v1 το ασανσέρ του silver που λέει ο γαύρος <3 vs τον κουβαλητή του platinum τι λες?

SeeYourDeath4

Senior Member

02-03-2015

Sigh οταν σε κανουν focus επειδη αρχιζεις το fight ειναι λογικο επισης..... ΤΩΡΑ ΕΙΧΑ ΠΑΛΙ BOOSTARISMENO BOT και εχασα και ας ειχα 32 kills.. εχουν λεφτα ανεβαινουν (Y) thx riot for fair matchmaking reksai 1 vs 5 nami 1 vs 5 tristana 1 vs 5 δινουν baron και στα αρχιδια τους (y) αφηστε με μωρε boost elo να πουμε και μου λες για κουβαλημα

strumfomelenios

Senior Member

02-03-2015

Παράθεση:
Lord of Light:
Κουβαλανε με το να παιρνουν τα kills και μετα να πανε 1 vs 5, κουβαλανε με το να μην ακουνε calls 4 Ατομων και να πανε splitpush με baron buff,κουβαλανε με το να μην μπαινουν καν στο game,κουβαλανε με Afk farm στο jungle,κουβαλανε με το να πεθαινουν 10 sec πριν βγει ο δρακος -1 stack για το team επειδη δεν σκεφτονται seems legit

Δεν ξέρω αν το ξέρεις, αλλά με το Baron Buff όπως είναι πια, το splitpush βολεύει. Αρκεί να το κάνεις σωστά και να μην βουτάς για kills.

Dmn cdng

GG I Carried

Recruiter

02-03-2015

Ενταξει απλα μην κλαιγεσαι οταν στο banaroun
Μπηκα τωρα spectate να δω τι boostarismenoi σου τυχαινουν συνεχεια εσενα του ατυχου και σε βλεπω ragequit στην βαση με riven 0-2 εναντιον vlad 2-0
Εγω τα γραφω οταν ερθεις και πεις πηρα αδικο ban να σου στειλω απλως ενα link
Δεν φτανει σε κουβαλανε ουτε εγω ξερω αλλα τους βριζεις,ragequitareis και πολλα αλλα σε ranked games και εχεις 5000chat limits εγω κοντα το βλεπω να σου ερχεται

SeeYourDeath4

Senior Member

02-03-2015

Παράθεση:
GG I Carried:
Ενταξει απλα μην κλαιγεσαι οταν στο banaroun
Μπηκα τωρα spectate να δω τι boostarismenoi σου τυχαινουν συνεχεια εσενα του ατυχου και σε βλεπω ragequit στην βαση με riven 0-2 εναντιον vlad 2-0
Εγω τα γραφω οταν ερθεις και πεις πηρα αδικο ban να σου στειλω απλως ενα link
Δεν φτανει σε κουβαλανε ουτε εγω ξερω αλλα τους βριζεις,ragequitareis και πολλα αλλα σε ranked games και εχεις 5000chat limits εγω κοντα το βλεπω να σου ερχεται

Κοπηκε το ρευμα αλλα ουτως ή αλλως ηταν χαμενο ... απο την στιγμη που η janna δεν με αφησε να παω bot δεν ξερω πως να κανω counter τον vlad ηθελα απλα να παω support δεν με αφησαν αναγκαστηκα να παω top ειχα lag spikes στην αρχη και με επαιρνε ευκολα μετα κοπηκε και το ρευμα και δεν μπορουσα να μπω δεν κανω leave σε ranked ποτε στο νεο season πρωτη φορα εκανα λογω ρευματος ...

SeeYourDeath4

Senior Member

02-03-2015

Παράθεση:
Δεν φτανει σε κουβαλανε

Ασε με μωρε τα boostaran πηγαν diamond και τωρα παιζω εγω μαζι τους ελα νταξ δεν κατι tristana bot να ειναι Afk farm δες πως παιζουν... και ας εχω deaths με ww? ε τι? tank ειμαι τα Assist θελω αφου πιανω το carry και tankaro το fight και με κανουν και honor απο το team τι σημασια εχει το kda? οταν εχω snowbollarei οσο δεν παει εχω 20/7/9 και δεν κανουν push τους λεω θα χασουμε και μου κανουν ναι καλα σε μια αλλη διασταση θα χαναμε και τους κανω καντε PUSH θα χασουμε! ΤΙΠΟΤΑ farmaran πηγαν ολοι οι αλλοι late game πηραν thornmail Χασαμε και εκλαιγε το Team μου μετα αν ΑΥΤΟΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ boostarismenoi ΤΟΤΕ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ??

Hercules

Recruiter

02-03-2015

Εγω ειμαι στο elo hell xD

Strumfojeth

Senior Member

02-03-2015

άκου "κόλπο" :

τα λίγα μηνύματα που έχεις θα είναι αποκλειστικά τα κάτωθι :
- gl hf
- thanks for the help
- gj player tade
- we are doing well
- gg wp ty all

και το restriction θα εξαφανιστεί σύντομα.

123