Αρχείο των παλιών Φόρουμ

Έχει χυθεί πολύ ηλεκτρονικό μελάνι τα τελευταία χρόνια σε αυτό το φόρουμ, γι'αυτό φροντίσαμε να το κρατήσουμε διαθέσιμο για ανάγνωση και αντιγραφή. Εδώ θα βρείτε παλιότερες συζητήσεις από την αρχή του φόρουμ (Μάιος 2012) μέχρι και τον Φεβρουάριο του 2015. Όταν τελειώσετε, ελάτε στα Boards για τα νεότερα για το League of Legends.

ΕΠΙΣΚΕΦΤΕΊΤΕ ΤΑ BOARDS

Αλλαγες σε Locked Καμερα

12
Comment below rating threshold, click here to show it.

GG I Carried

Recruiter

02-02-2015

Επιτελους κανανε κατι να φτιαξουν το vision ωστε να αφαιρεθει το "αχρηστο" και να παρουμε οσο το δυνατον περισοτερο απο το "ωφελιμο" κομματι στο vision
Παραδειγμα
Εισαι red side με locked καμερα
Αυτο που ισχυει τωρα ειναι αυτο
88459

Ενω πλεον θα ισχυει αυτο(θα υπαρχει επιλογη)
88460

Παλια που επαιζα μονιμα locked καμερα ηταν τρομερο προβλημα(ειδικα στο red side ισχυε αυτο) αν και πλεον αναγκαστηκα ως jungler να χρησιμοποιω το lock/unlock γτ ουτε gank δεν μπορουσα να κανω σε καποια σημεια γτ δεν εβλεπα τον laner
+1 απο μενα μια απο τις ωραιες αλλαγες ειδικα για νεους παιχτες που παιζουν με locked και δεν εχουν την εμπειρια ακομα να παιζουν με πολλες λειτουργιες(πχ να μαθεις να σου βγαινει αυτοματα το lock/unlock) και επρεπε να υποστουν αυτο το αθλιο vision στο bot οταν επαιζαν red side (ισως για αυτο εχω μισησει το ρολο του adc απο παλια που ειχα αρχισει)

IgorC1

Member

02-03-2015

Επιτέλους...! Παίζω μόνιμα με locked camera από τέλη season 2 που ξεκίνησα να παίζω.! Παλιά το θεωρούσα μειονέκτημα αλλά πλέον μετά απο αρκετά games jungle και adc έχω μάθει και πατάω συνεχεια "Υ" και ξεκλειδώνω την καμερα χωρίς να μου δημιουργεί κάποιο πρόβλημα.!

GG I Carried

Recruiter

02-03-2015

Παράθεση:
πλέον μετά απο αρκετά games jungle και adc έχω μάθει και πατάω συνεχεια "Υ" και ξεκλειδώνω την καμερα χωρίς να μου δημιουργεί κάποιο πρόβλημα.!

Μεγαλη δουλεια αυτο,στις αρχες εκανα unlock εφευγε η καμερα και εψαχνα το κουμπι
Εγω το εχω στο "~"

IgorC1

Member

02-03-2015

Παράθεση:
gg i carried:
μεγαλη δουλεια αυτο,στις αρχες εκανα unlock εφευγε η καμερα και εψαχνα το κουμπι
εγω το εχω στο "~"

θα το δοκιμάσω...! όλα συνήθεια είναι

spasimutri

Senior Member

02-03-2015

σοβαρά ρε παιδιά παίζεται με lock camera? εγώ νιώθω σαν να πνίγομαι έτσι δεν βλέπω τίποτα...επειδή έχω θέμα με το ποντίκι όμως και από το bot φτάνει η camera στο top θα το δοκιμάσω αφού λέει ο gg ότι άλλαξε. για αρχή όμως υπάρχει κάτι που πρέπει να προσέχω η κάνα tip?

GG I Carried

Recruiter

02-03-2015

Παράθεση:
σοβαρά ρε παιδιά παίζεται με lock camera?

Συνηθεια ειναι
Και τα 2 χρειαζοντε ομως
Το ενα tf που θες να εχεις τον ελεγχο και το αλλο για vision,για γρηγορο τσεκαρισμα συμπαιχτων με τα F1-5

spasimutri

Senior Member

02-03-2015

οκ θα το τσεκάρω thnx

IgorC1

Member

02-03-2015

Παράθεση:
spasimutri:
σοβαρά ρε παιδιά παίζεται με lock camera? εγώ νιώθω σαν να πνίγομαι έτσι δεν βλέπω τίποτα...επειδή έχω θέμα με το ποντίκι όμως και από το bot φτάνει η camera στο top θα το δοκιμάσω αφού λέει ο gg ότι άλλαξε. για αρχή όμως υπάρχει κάτι που πρέπει να προσέχω η κάνα tip?

Όταν ξεκίνησα λολ δεν είχα ιδέα απο moba και η κλειδωμένη κάμερα με βολευε και πλεον απλα βαριεμαι να αλλάξω την συνηθεια τοσων χρωνων

GG I Carried

Recruiter

02-03-2015

Παράθεση:
Όταν ξεκίνησα λολ δεν είχα ιδέα απο moba και η κλειδωμένη κάμερα με βολευε και πλεον απλα βαριεμαι να αλλάξω την συνηθεια τοσων χρωνων

Pro επαιζες με μοχλο η πληκτρακια?

IgorC1

Member

02-03-2015

both.! xD
Αρχικά με μοχλό, μετά με πληκτράκια και μετα τα συνδίαζα και τα δυο! Αλλά κυρίως με πληκτράκια γιατι μου αρεσε να τα σπαμμαρω για να το νιώθω :P μοχλο χρησιμοποιουσα για τις τριπλες

12