Αρχείο των παλιών Φόρουμ

Έχει χυθεί πολύ ηλεκτρονικό μελάνι τα τελευταία χρόνια σε αυτό το φόρουμ, γι'αυτό φροντίσαμε να το κρατήσουμε διαθέσιμο για ανάγνωση και αντιγραφή. Εδώ θα βρείτε παλιότερες συζητήσεις από την αρχή του φόρουμ (Μάιος 2012) μέχρι και τον Φεβρουάριο του 2015. Όταν τελειώσετε, ελάτε στα Boards για τα νεότερα για το League of Legends.

ΕΠΙΣΚΕΦΤΕΊΤΕ ΤΑ BOARDS

Ο Gpwnz κανει elo boost ?

12
Comment below rating threshold, click here to show it.

Best Amumu GR

Senior Member

01-03-2015

Παράθεση:
Αυτό είναι μια καλή απορία την οποία θα μπούν σύντομα οι rioters και θα μας την λύσουν ...

Να στην πω εγω?Δεν ενοχλει καποιους και ισως τα εχει καλα και με μερικους
Εεε ο αλλος με τα τοσα views/απηχηση που ειχε ενοχλουσε και τον στειλανε σπιτι του
Δεν λεω δεν κανανε σωστα απλως να εισαι σωστοι με ολους

Υ.Σ. 3-4 Ο πανιωνιος σιγουρακι

Strumfojeth

Senior Member

01-03-2015

Παράθεση:
OLYMPIAKOS HOOL7:
Να στην πω εγω?Δεν ενοχλει καποιους και ισως τα εχει καλα και με μερικους
Εεε ο αλλος με τα τοσα views/απηχηση που ειχε ενοχλουσε και τον στειλανε σπιτι του
Δεν λεω δεν κανανε σωστα απλως να εισαι σωστοι με ολους

Υ.Σ. 3-4 Ο πανιωνιος σιγουρακι

Ό άλλος πρέπει να έκανε κάποια πολύ μεγάλη "στραβή" για να τον έδιωξε μέχρι και το twitch, αλλά δεν θα μάθουμε ποτέ τι ήταν ... πάντως LoL τώρα που πήγε στο hitbox τον αφήνουν να παίζει, οπότε ίσως το όλο θέμα να ήταν κυρίως απο το twitch ... εξάλλου απο το stream του βλέπανε και bannarane ...

Saramanda Natsu

Senior Member

01-03-2015

Παράθεση:
OLYMPIAKOS HOOL7:
Αν θελουν να ειναι δικαιοι θα επρεπε και σε αυτον να δινανε permaban σε οτι account περναει απο τα χερια του αλλα φαινεται οτι δεν ενοχλει καποιους
Οποτε εχουμε δυο μετρα και δυο σταθμα
Εγω τον βαζω στην ιδια κατηγορια με hayate δεν εχει σχεση ποιος βριζει ποιος οχι αλλα αν παραβαινουν τους κανονες,το οτι κατω απο το stream ελεγε στειλτε μηνυμα οποιος θελει eloboost δεν ειδα το ιδιο ενδιαφερον που δειξανε για τον hayate :P
Και αναρωτιεμαι γιατι αραγε?

οταν πρωτοξεκινησε ο gpwnz το stream εβριζε πιο πολυ απ οτι βριζει ο αρχηγος. Τυχαινει να τον ξερω επειδη ειμασταν ιδια clan στο lineage και ειχα δει στο φορουμ του σερβερ που ποσταρε το stream του και απο τοτε που ειχε 1 viewer μεχρι που πηρε το sub button εβριζε πολυ χειροτερα.

12