Αρχείο των παλιών Φόρουμ

Έχει χυθεί πολύ ηλεκτρονικό μελάνι τα τελευταία χρόνια σε αυτό το φόρουμ, γι'αυτό φροντίσαμε να το κρατήσουμε διαθέσιμο για ανάγνωση και αντιγραφή. Εδώ θα βρείτε παλιότερες συζητήσεις από την αρχή του φόρουμ (Μάιος 2012) μέχρι και τον Φεβρουάριο του 2015. Όταν τελειώσετε, ελάτε στα Boards για τα νεότερα για το League of Legends.

ΕΠΙΣΚΕΦΤΕΊΤΕ ΤΑ BOARDS

Θελεις να βελτιωθείς στο soloq;

1
Comment below rating threshold, click here to show it.

Izadorcas

Senior Member

01-01-2015

Γεια και καλή χρονιά! Λέγομαι Izadorcas, και είμαι streamer (http://www.twitch.tv/izadorcas) και προπονήτης στο LoL. Στο παρελθόν έχω συνεργαστεί με έλληνες (όπως οι Demolition Falcons) αλλά και με ξένα ονόματα όπως AlexdInsane και Echarzey. Eπειδή στις 3 Ιανουαρίου κατεβαίνω Ελλάδα και δεν θα μπορώ να streamάρω ή να παίξω LoL, αποφάσισα να προσφέρω τις υπηρεσίες μου δωρεάν για 2 ώρες σε οποιονδήποτε θέλει να βελτιωθεί στο soloq, μέχρι και τις 10 Ιανουαρίου.

Μπορώ να σε βοηθήσω κυριολέκτικα με Ο,ΤΙ ΘΕΛΕΙΣ. Mechanics, τακτικές, champion pool, ban/pick, ladder climb, ακομά και πως να βελτιώσει; την ψυχολογία σου ως παίχτης για να έχεις λιγότερες ήττες. Δες το σαν πρωτοχρονιάτικο δώρο από ενδιαφέρον, γιατί πάνω απ'όλα είμαστε λέβεντες, πως να το κάνουμε.

Για όποιον δεν το γνωρίζει, το coaching ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ elo boost, είναι απόλυτα νόμιμο και το 99% των ομάδων στο ESL έχουν coach πέρα από τη βασική πεντάδα.

Για όσους ενδιαφέρονται, κάντε friendrequest στο Torn Knee (EUNE) ή απαντήστε από κάτω για να κανονίσουμε το πως και πότε. Να υπενθυμίσω ότι ισχύει μέχρι τις 10 Ιανουαρίου.

Καλά games!

CaptainHook69

Junior Member

01-01-2015

καλημέρα χρόνια πολλά και καλή χρονιά! ! ενδιαφέρομαι για κάτι τέτοιο! !

RIder onTh Storm

Member

01-02-2015

καλημέρα καλη χρονιά ειμαι μέσα !!!

The Angel 13

Junior Member

01-04-2015

καλή χρονιά σε όλους!!!!! εννοείται πως θα ήθελα να συμμετέχω <3

ps: τελικά βρήκα τον άγιο βασίλη

BLARIOS

Senior Member

01-04-2015

και εγω εαν γινεται και ειναι ευκολο, πειτε απλα τι και πως να δω εαν μπορω!

1