Αρχείο των παλιών Φόρουμ

Έχει χυθεί πολύ ηλεκτρονικό μελάνι τα τελευταία χρόνια σε αυτό το φόρουμ, γι'αυτό φροντίσαμε να το κρατήσουμε διαθέσιμο για ανάγνωση και αντιγραφή. Εδώ θα βρείτε παλιότερες συζητήσεις από την αρχή του φόρουμ (Μάιος 2012) μέχρι και τον Φεβρουάριο του 2015. Όταν τελειώσετε, ελάτε στα Boards για τα νεότερα για το League of Legends.

ΕΠΙΣΚΕΦΤΕΊΤΕ ΤΑ BOARDS

κλοπη

12
Comment below rating threshold, click here to show it.

geoleec69

Member

01-02-2015

τιποτα απλα μου ειπαν οτι ειμαι αποκλειστηκα υπευθηνος για τον λογαριασμο μου και αλλες τετοιες μ..ιες

Melcalaniye

Senior Member

01-02-2015

Παράθεση:
geoleec69:
τιποτα απλα μου ειπαν οτι ειμαι αποκλειστηκα υπευθηνος για τον λογαριασμο μου και αλλες τετοιες μ..ιες

Μπάμιες(;; ) είναι που πατάς "Συμφωνώ" σε αυτό μετά από κάθε patch...! Αυτοί μια χαρά στα είπανε! Αν έχεις πρόβλημα με τους Όρους Χρήσης του παιχνιδιού και δε θες να είσαι αποκλειστικά υπεύθυνος για τον λογαριασμό σου, στο επόμενο patch πάτησε "Διαφωνώ"...!

geoleec69

Member

01-02-2015

ευχαριστω πολυ για την γνωμη σου

strumfomelenios

Senior Member

01-02-2015

Παράθεση:
geoleec69:

Γιατί η έννοια της "ευθύνης" και της "υπεθυνότητας" σε αυτή τη χώρα πρέπει να είναι πάντα "μ..ιες"? Πόσο πιο σκατά πρέπει να κάνουμε την χώρα για να μάθουν αυτές της λέξεις και τι σημαίνουν?? Ο_o

Dmn cdng

sok02

Member

01-02-2015

Παράθεση:
melcalaniye:
αν έχεις πρόβλημα με τους όρους χρήσης του παιχνιδιού και δε θες να είσαι αποκλειστικά υπεύθυνος για τον λογαριασμό σου, στο επόμενο patch πάτησε "διαφωνώ"...!

καλησπερα και καλη χρονια ! τι εννοεις οτι μπορει να πατησει "διαφωνω" ? τι θα αλλαξει ?

Melcalaniye

Senior Member

01-03-2015

Παράθεση:
sok02:
καλησπερα και καλη χρονια ! τι εννοεις οτι μπορει να πατησει "διαφωνω" ? τι θα αλλαξει ?

τίποτα το ιδιαίτερο, απλά κλείνει το παιχνίδι και δε μπορείς να παίξεις...!

sok02

Member

01-03-2015

Παράθεση:
Melcalaniye:
τίποτα το ιδιαίτερο, απλά κλείνει το παιχνίδι και δε μπορείς να παίξεις...!

χαχαχαχαχχαχα

12