Αρχείο των παλιών Φόρουμ

Έχει χυθεί πολύ ηλεκτρονικό μελάνι τα τελευταία χρόνια σε αυτό το φόρουμ, γι'αυτό φροντίσαμε να το κρατήσουμε διαθέσιμο για ανάγνωση και αντιγραφή. Εδώ θα βρείτε παλιότερες συζητήσεις από την αρχή του φόρουμ (Μάιος 2012) μέχρι και τον Φεβρουάριο του 2015. Όταν τελειώσετε, ελάτε στα Boards για τα νεότερα για το League of Legends.

ΕΠΙΣΚΕΦΤΕΊΤΕ ΤΑ BOARDS

ΠΑΙΔΙΑ ΒΟΗΘΙΑ

1
Comment below rating threshold, click here to show it.

Finix888

Senior Member

12-27-2014

το laptop μου μόλις τελούσα ένα game ,άνοιξα το Google crhome και δεν έμπαινε στο internet ,είπα το internet θα φταίει.μετα απο λίγο δοκίμασα να μπω απο το tablet μου και έμπενε μια χαρά .Ξαναδοκιμασα στο laptop αλλα και πάλι δεν έμπενε.Ανοιξα το dota (αφού είχα κλείσει το λολ) και έπαιξα κανονικότατα.Προσπαθισα να ανοίξω μετά το λολ αλλα δεν άνοιγε.Σας παρακαλώ βοηθιστεμε!!!

Axilleas150

Recruiter

12-28-2014

το παθαίνω και εγώ όταν είναι το lol ανοικτό δεν μπαίνει internet

dionysis10

Member

12-29-2014

Παράθεση:
Finix888:
το laptop μου μόλις τελούσα ένα game ,άνοιξα το Google crhome και δεν έμπαινε στο internet ,είπα το internet θα φταίει.μετα απο λίγο δοκίμασα να μπω απο το tablet μου και έμπενε μια χαρά .Ξαναδοκιμασα στο laptop αλλα και πάλι δεν έμπενε.Ανοιξα το dota (αφού είχα κλείσει το λολ) και έπαιξα κανονικότατα.Προσπαθισα να ανοίξω μετά το λολ αλλα δεν άνοιγε.Σας παρακαλώ βοηθιστεμε!!!

Έκανες καμιά επανεκκίνηση;Μπας και γινόταν τίποτα; Μπορεί να είναι της ώρας επίσης δοκίμασες από κάποιο άλλο εκτός από το Chrome?

Finix888

Senior Member

12-29-2014

Δοκιμασα τα παντα....εκανα ομως ενα unistall καποια games και ξεκολισε..tnx πατνως

Rito ChainWarden

Junior Member

12-30-2014

δεν μπορώ να βοηθήσω

dolophonos1

Junior Member

01-06-2015

λογικα θα κολλησε

Insomnia79

Senior Member

01-08-2015

Μην κάνεις unistall η repair, τζάμπα κοπος . Απλα σκότωσε το game και βγάλε το μόντεμ ρουτερ από την πρίζα για 10 δεύτερα , τρέξε το game , Login ,ready

1