Welcome to the Forum Archive!

Years of conversation fill a tonne of digital pages, and we've kept all of it accessible to browse or copy over. Whether you're looking for reveal articles for older champions, or the first time that Rammus rolled into an "OK" thread, or anything in between, you can find it here. When you're finished, check out Boards to join in the latest League of Legends discussions.

GO TO BOARDS

Welcome to the European beta!

Comment below rating threshold, click here to show it.

NagibatelSOL

Junior Member

07-09-2010

hi

TiV3

Member

08-26-2010

And still in beta?!~

TasmaniaKrama

Senior Member

12-11-2010

We are the Borg.

AdVanc3

Senior Member

06-24-2011

ho

Snove

Senior Member

01-14-2012

heh,just posted to see what happens

dowódca

Junior Member

01-30-2014

co to jest za gra popierdolona ! Czemu nikt nie zrobi cos z graczami co sa afk chociazby podczas rankedow dlaczego nikt z nas sie nie dowie czy ktos dostal bana za to ze go zreportowalismy wy jestescie popierdoleni bo nic z tym nie robicie fajnie sie siedzi siano sie zdobywa co? bo tylko o to chodzi pierdolicie i wymyslacie jakis reset rankedow a po co zeby sie starac aby wygrac jak najwiecej meczow i co wypada sie nizej... zalosne to jest ja wygralem od moje kumpla 2 mecze rankingowe wiecej a wypadlem o dywizje gorzej i to jest sprawiedliwosc ? ja sie wam pytam czy to jest ****a ta sprawiedliwosc wasza! i jak losujecie przeciewnikow to specjalnie tak aby za czesto nie wygrywac bo raz sie trafiaja takie nooby ze az sie plakac chce z ich glupoty