Mk jogo, lol skins itp.

12
Comment below rating threshold, click here to show it.

MrMIKON

Junior Member

16-03-2014

Witam!
Mam pytanie dotyczące programów, które pozwalają na używanie wszystkich skinów za darmo, z tym, że tylko ty widzisz skin. Czy takie programy są legalne?
Wiem, że istnieje wiele takich tematów jednak zdania na ten temat są podzielone.
Licze na odpowiedź kogoś kto na prawde wie co mówi.
Dziękuję!

duh7

Senior Member

16-03-2014

Nie, nie są i jak ci to wykryją dostajesz perm bana.

Baron von Satan

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Member

16-03-2014

Quote:
J. Używanie nieautoryzowanych programów osób trzecich wchodzących w dowolną interakcję z Oprogramowaniem, w tym, lecz nie wyłącznie, modyfikowania, hakowania, oszustwa, „skryptów”, „botów”, „trainerów”, programów automatycznych, lub innych programów osób trzecich, które przechwytują, emulują lub przekierowują jakąkolwiek komunikację między Oprogramowaniem a Riot Games lub zbierają informacje o Grze, odczytując fragmenty pamięci używanej przez Oprogramowanie do przechowywania informacji.
Źródło: Warunki użytkowania LEAGUE OF LEGENDSŸ

PaputoS

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Wrenchmen

16-03-2014

Quote:
Wiem, że istnieje wiele takich tematów jednak zdania na ten temat są podzielone.
Tego bym nie powiedział.
Nie można korzystać jogo

Aarkey

Senior Member

16-03-2014

W przypadku gdy ktoś uzywał jogo, ale potem usunał ten program, jest szansa ze dostanie permabana?

MrShiwa

Senior Member

16-03-2014

@UP Tak bo mógł zostać zaraportowany za wykorzystywanie niektórych funkcji które są możliwe dzięki temu programowi.

MrMIKON

Junior Member

17-03-2014

Rozumiem! Dziękuje za pomoc! :)

iDermon

Senior Member

17-03-2014

A co do yogo, to Curse Voice nie ma podobnych funkcji przypadkiem?

insunuuje

Senior Member

3 Weeks Ago

Odświeżę temat :P To w końcu jak, jest to totalnie nie legalne? W sensie..
Wyłączenie wszelkich pomocnych opcji - i zostawienie tylko skinów? Bo gdzieś tu na forum czytałem, że skinów można używać, ale tylko i wyłącznie ich.?

Mibar

Senior Member

3 Weeks Ago

Sa legalne skiny, ale riot nie odpowiada za ew. Crashe i bugi clienta. A jezeli Ci crashuje to lapiesz bana za leave.

12