Iem katowice 2014

Comment below rating threshold, click here to show it.

HudsonBos

Junior Member

01-03-2014

Jak w temacie bedzie chodzilo o tegoroczny final w katowicach.Niewiem czy dalem to w dobrym dziale ale poszukuje biletow do odkupienia oferuje 50 do 60zl mozna sie targowac. Interesuje mnie kilka biletow(5osob) wiec nawet jesli macie jeden zgloscie sie

Pozdrawiam HudsonBos

GrubsoQ

Senior Member

03-03-2014

Ooo troche juz za pozno, na szukanie biletow. IEM w Katowicach jest za niecale 2 tygodnie. Watpie zebys cos znalazl. Pozostaje Ci chyba wyjechac bardzo wczesnienz domu i modlenie sie aby wejsc do srodka. Ja osobiscie wyjezdzam z domu okolo godziny 2 w nocy aby byc pod spodkiem o 4 nad ranem.

Kruszer

Senior Member

03-03-2014

Quote:
Originally Posted by GrubsoQ View Post
Ooo troche juz za pozno, na szukanie biletow. IEM w Katowicach jest za niecale 2 tygodnie.
Chciałeś chyba powiedzieć "za wcześnie". Mu chodzi o odkupienie, przed różnymi imprezami ludzie często odsprzedają bilety bo coś im wypadło i nie mogą pojechać/chcą zarobić (koniki).

MarcusPL

Senior Member

03-03-2014

Ja mogę odsprzedać 3 bilety na piątek. Cena oraz szczegóły możemy omówić. Pisz jak mamy się skontaktować. Może być skype, mój nick althran1. Jak nie to podaj inny sposób. W tym wypadku jest elastyczny.

MarcusPL

Senior Member

03-03-2014

Up!

GrubsoQ

Senior Member

04-03-2014

Widac ze mu chyba juz nie zalezy na tych biletach. Jego strata.

HudsonBos

Junior Member

04-03-2014

zalezy ale nie patrzylem akurat na ten post gdyz mialem rowniez rozpisane gdzie indziej i musialem go przecoczyc

HudsonBos

Junior Member

04-03-2014

ponadto mialem dzis dosc wazny egzamin na 7 rano wiec musialem troche odespac i nie bylo mnie na kompie :/