"Program pvp.net patcher przestał działać"(Nie Kernel)

1234511 ... 18
Comment below rating threshold, click here to show it.

unerwienie

Junior Member

15-11-2013

Witam,po wlaczeniu lola mam takie cos:"Program pvp.net patcher przestał działać"(NIE!!!! Program pvp.net Kernel przestał działać" Ja mam bez tego Kernel ).Uruchamiałem jako admin,w trybie zgodnosci,reinstallowalem lola,naprawialem rejestr.Usuwałem takze jakies pliki ...Nic nie zadziałało.
Jedyna rzecz dzieki ktorej patcher sie wogole wlacza jest w folderze RiotGames/Lol/RADS/system.
Jest to plik system.cfg.Zmieniam w nim = EUNE na =EU.Potem patcher sie wlacza(w patcherze zmieniam region na EUNE) i pobieraja sie jakies pliki,i caly czas pod napisem EU Nordic & East pisze czerwone "undefined".Po pobraniu pisze ze wersja jest aktualna,ale nie moge nacisnac przycisku play.Po restarcie patchera znowu pokazuje sie ten blad,co na poczatku.A wiec jeszcze raz zmieniam =EUNE na =EU i wlaczam,i znowu zaczynaja pobierac sie jakies pliki i po pobraniu nie moge nacisnac przycisku graj.Próbowałem tez po wlaczeniu patchera wejsc w opcje,i naprawic,ale nic to nie dalo.Prosze o pomoc !

AdamMmMmM

Junior Member

15-11-2013

Mam to samo i też nie mogę znaleźć odpowiedzi ;/ pomóżcie nam :d

Xa0z

Junior Member

15-11-2013

Mam to samo. Przed chwilą grałem mecz, wygrałem z dużym szczęściem, ale prawie przegraliśmy, gdyż mnie ciągle wywalało z rozgrywki i musiałem wchodzić do gry ciągle od nowa. Proszę o pomoc.

unerwienie

Junior Member

15-11-2013

Być może jeszcze dzisiaj dostaniemy odpowiedź ^^ W tym czasie polecam polatać helikopterkiem w bf4 ;)

Wiatrrr

Junior Member

15-11-2013

spróbujcie wejść w start i wpisać w "wyszukaj programy i pliki": services.msc, włączcie to i odnajdźcie opcję "Pomoc IP", prawy przycisk i "zatrzymaj"... mi to pomaga jak jestem w akademiku.

unerwienie

Junior Member

16-11-2013

Nie działa kolego :(

unerwienie

Junior Member

16-11-2013

Ludzie wyłączcie antywirusa to będzie działać dzięki za pomoc ! :))

unerwienie

Junior Member

16-11-2013

Wyłączcie też zaporę

Xa0z

Junior Member

16-11-2013

Nic nie działa ;/

LEFT1337

Junior Member

21-11-2013

pomocy jak najszybciej

1234511 ... 18