Witamy w archiwalnej wersji forum

Przez lata istnienia, Wasze cyfrowe pióra zapisały sterty stron na starej wersji forum. Nie chcemy by wszystko to, co pojawiło się na starym forum zarosło wirtualnym kurzem i przepadło w otchłani internetu. Dlatego też, oddajemy w Wasze ręce to archiwum. Znajdziecie tu wszystkie informacje dotyczące starszych bohaterów, eventów, oraz Waszej twórczości. Będziecie mogli z uśmiechem na twarzy przewertować prawie 3000 stron w wątku "Takie tam trolle od Riotu. Z angielskiego forum...". A kiedy już skończycie przeglądać te pożółkłe strony historii League of Legends, pamiętajcie by z powrotem dołączyć do rozmów i nowinek na nowej wersji forum.

PRZEJDŹ DO FORUM


jak wyjsc z elo hell ?!

1
Comment below rating threshold, click here to show it.

sokol334

Junior Member

10-21-2013

Witam niewiem jak wyjśc z elo hell mam g51 a wygranych 19 prawie zawsze przegrywam gram jednym championem bo to podobno pomaga ale cały czas przegrywam miałem 1 diwizje a spadłem do 3 i mam 6 lp w brązie zawsze wygląda to tak jagbym miał wygrac ale przegrywam prosze o pomoc.


Comment below rating threshold, click here to show it.

Paciaja

Emmisary of the League

10-21-2013

Przede wszystkim po prostu naucz się grać, bo jak tak dalej pójdzie to wylądujesz w brązie 5 z MMR na poziomie warzywa.
Masz niecałe 200 winów na normalach. Nie jest to mało ale nie jest to dużo. Najwidoczniej w twoim przypadku liczba ta nie wystarcza.

Farmę masz słabiutką. Średnio 82 farmy dariusem gdzie sadząc po ilości zagranych nim rankedów to twoja główna postać. Wybacz ale taką farmę to mozesz mieć w 10-12 minucie (jak na poziom brązu), a nie pod koniec gry.
O magicznej liczbie 17 farmy Dravenem, 43 Lucianem czy średniej 49 Jayecm szkoda wspominać.
Naucz sie farmić: odpal sobie niestandardówkę i staraj się wyciągnąć 120 farmy w 12 minucie. Jeśli ci się to uda idź na normale i staraj się osiągnąć minimum 100 farmy w 12 minucie. Potem rozważ zagranie rankeda.

Buildy - nieprzemyślane i chyba sciągane z jakiejś stronki. Zupełnie niesytuacyjne.
Ta twoja ostatnia gra to był Zed czy Nida top? W pierwszym wypadku gdzie twój armor, w drugim mres? Nie dziwię się, że przegrałeś linię.
Wcześniejsza gra: masz w przeciwnym teamie postacie robiące typowy ad dmg: Xina, Zeda i Jaxa. I zero pancerza. Hmm i w jakiś "magiczny" sposób kolejna przegrana.
Wcześniejsze gry: to samo. Identyczny build, który zupełnie nie przydaje ci się w danej sytuacji. Użyj głowy, myśl zamiast po prostu kupować itemki.

Runki też ci nie pomagają w wygraniu gry. Czyste ad, bez pancerza i mresa. To się naprawdę nie sprawdza. Zwłaszcza jeśli grasz Dariusem.


Comment below rating threshold, click here to show it.

Vaklav

Recruiter

10-21-2013

Nie męcz champa którym Ci nie idzie to po pierwsze.
Buduj butki pod przeciwny team a nie cały czas tabi. Tak samo jak resztę, cały czas budujesz to samo.
LAST HITY!!!
Dwa infinity edge? SERIO?!?!
Runy? Jak już chcesz grać topa to może z armorem? a nie pure ad?
Więcej mi się nie chce bo takich tematów jest pełno tylko trzeba szukać...


Comment below rating threshold, click here to show it.

SithiosPL

Senior Member

10-21-2013

Opanuj w miarę dobrze grę przynajmniej jedną lub dwiema postaciami na każdą linię. Jeśli średnia z 20 gier będzie przekraczała 60% wygranych na każdego championa możesz próbować rankedów.


Comment below rating threshold, click here to show it.

VexTeson

Senior Member

10-21-2013

Przestańcie pisać takie głupoty jak 120 farmy w 12 minucie (to jest farma bez wracania do bazy!!!)... Ludzie, super farma to 170 w 20 minucie, więc nie wymagajcie od początkujących cudów... 150 to bardzo dobra farma w 20 minucie, a nietragiczna 120 (w sytuacji w której dostajemy ostro w dupę).

Farma wychodzi z bazy tak: 5 minuta 50 potwór, 10 - 114, 15-177 , 20-240, 25-305. Jeśli wracasz do bazy odejmij 13 creepów. Jeśli umierasz koło 30, jeśli robisz smoka, albo walczyć nawet więcej niż 30. Tak więc 170 w 20 minucie to bardzo dobry wynik (liczymy tylko te, które są na środku mapy, nie wychodzące), ale wymagajmy od siebie 150 jeśli wyrównana lane.


Comment below rating threshold, click here to show it.

HotboyGG

Senior Member

10-22-2013

Z elohella nie da się wyjść, gdyż znajduje się on w każdej lidze. Nawet w platynie, a diamencie to już w szczególności trafisz na trolli i afków. Z tym się trzeba pogodzić. Jedna rada ode mnie: masteruj 2 pozycje tylko! Jedną jako główną, a drugą jakby tą drugą ci zabrano.


Comment below rating threshold, click here to show it.

Vaklav

Recruiter

10-22-2013

@up
A najbardziej boli to, że mówi to platyna 4. To jest po prostu afk przypadkowy bądź nie. Nie ma elohell, jak jesteś warzywem to szukasz wymówki i nie znajdujesz winy u siebie tylko u "noobów" afków i całej reszty. B5 do B3 w 13 meczy, Jedna jedyna porażka z 2 na afku od początku.


Comment below rating threshold, click here to show it.

Paciaja

Emmisary of the League

10-22-2013

Nie pisałam o 120 farmy w 12 minucie podczas normalnej gry ale na niestandardówce. Jeśli uda mu się to osiągnąć w "warunkach sterylnych" - bez wroga na linii, który mógłby przeszkadzać - to znak, że potrafi farmić i może cośtam ugrać na normalach/rankedach. Bo bądźmy szczerzy, że bez porządnej farmy trudno cokolwiek zrobić (o ile nie masz statystyk typu 10/0. Sokol niestety nie ma ani dobrej farmy ani dobrych statystyk. Jeśli opanuje to pierwsze to osiągnięcie drugiego powinno być łatwiejsze)

Jeśli ktoś chce wyjść z brązu to musi grać lepiej niż brąz. Najlepszym sposobem na poprawienie swoich umiejętności jest postawienie sobie wysokiej poprzeczki.


1