Witamy w archiwalnej wersji forum

Przez lata istnienia, Wasze cyfrowe pióra zapisały sterty stron na starej wersji forum. Nie chcemy by wszystko to, co pojawiło się na starym forum zarosło wirtualnym kurzem i przepadło w otchłani internetu. Dlatego też, oddajemy w Wasze ręce to archiwum. Znajdziecie tu wszystkie informacje dotyczące starszych bohaterów, eventów, oraz Waszej twórczości. Będziecie mogli z uśmiechem na twarzy przewertować prawie 3000 stron w wątku "Takie tam trolle od Riotu. Z angielskiego forum...". A kiedy już skończycie przeglądać te pożółkłe strony historii League of Legends, pamiętajcie by z powrotem dołączyć do rozmów i nowinek na nowej wersji forum.

PRZEJDŹ DO FORUM

Postac za 4800/3150/6300

1
Comment below rating threshold, click here to show it.

Qerkces87

Junior Member

10-06-2013

Witam chciałbym kupic postać tylko teraz mam dylemat . Waham sie pomiedzy :
Talon (mid)
Nocturne (top bardziej top , jungle)

Prosze o plusy i minusy, kiedy postac jest najlepsza(erly,late).

CzornyRobert

Member

10-07-2013

Talon early jest mocny w late jest słabszy
Noc ma bardzo fajne ganki w late game przydaje się np lecisz na adc i go ściągasz w TF.

HeavyMonsterPL

Junior Member

10-11-2013

Ja bym bez zastanawiania brał Talona, grałem nim, jest na prawdę świetny, nie pożałujesz.

Mam nadzieję, że pomogłem. Jeśli tak to nie zapomnij zostawić plusa pod moją odpowiedzią.

Lizakoo

Senior Member

10-14-2013

Obie postacie nie są grywalne i szybko możesz je zniszczyć. Obiema postaciami musisz grać perfekcyjnie i trochę killi nałapać w lane phase, bo później będziesz bezużyteczny. thats IMO

Sztywny Pal Azi

Junior Member

12-19-2013

nocturne bierz 2 rozgrywki i zrobiłem pente i świetny jungler trochę tankowny i ma dmg

S3nsei15

Junior Member

12-24-2013

Bierz postać na tą pozycję, na której czujesz się najlepiej.

1