Witamy w archiwalnej wersji forum

Przez lata istnienia, Wasze cyfrowe pióra zapisały sterty stron na starej wersji forum. Nie chcemy by wszystko to, co pojawiło się na starym forum zarosło wirtualnym kurzem i przepadło w otchłani internetu. Dlatego też, oddajemy w Wasze ręce to archiwum. Znajdziecie tu wszystkie informacje dotyczące starszych bohaterów, eventów, oraz Waszej twórczości. Będziecie mogli z uśmiechem na twarzy przewertować prawie 3000 stron w wątku "Takie tam trolle od Riotu. Z angielskiego forum...". A kiedy już skończycie przeglądać te pożółkłe strony historii League of Legends, pamiętajcie by z powrotem dołączyć do rozmów i nowinek na nowej wersji forum.

PRZEJDŹ DO FORUM


błąd podczas właczania

1
Comment below rating threshold, click here to show it.

elpolako16D

Junior Member

10-05-2013

Naciska zeby sie właczyła gra standradowe logo wyskakuje i po chwili Nie mozna uruchomic programu poniewaz na komputerze nie znaleziono d3dx9_39.dll. Spróbuj ponownie zainstalowac program aby naprawic ten problem. Na drugim kompie słabszym działa mi reinstalke robiłem nwm o co chodzi prosze o pomoc sory za błedy ale pisałem z tel.


Comment below rating threshold, click here to show it.

Namikazu

Junior Member

10-05-2013

Musisz pobrać tą bibliotekę http://www.dll-files.com/dllindex/dl...shtml?d3dx9_39 (http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml?d3dx9_39) i wstawić nie pamiętam gdzie, chyba do folderu z League of Legends albo do folderu System tylko nie pamiętam gdzie on był.


1