Witamy w archiwalnej wersji forum

Przez lata istnienia, Wasze cyfrowe pióra zapisały sterty stron na starej wersji forum. Nie chcemy by wszystko to, co pojawiło się na starym forum zarosło wirtualnym kurzem i przepadło w otchłani internetu. Dlatego też, oddajemy w Wasze ręce to archiwum. Znajdziecie tu wszystkie informacje dotyczące starszych bohaterów, eventów, oraz Waszej twórczości. Będziecie mogli z uśmiechem na twarzy przewertować prawie 3000 stron w wątku "Takie tam trolle od Riotu. Z angielskiego forum...". A kiedy już skończycie przeglądać te pożółkłe strony historii League of Legends, pamiętajcie by z powrotem dołączyć do rozmów i nowinek na nowej wersji forum.

PRZEJDŹ DO FORUM

Dobre runy dla AD

1
Comment below rating threshold, click here to show it.

Shadow239

Junior Member

08-04-2013

Witam.
Nigdy sie nie bawiłem runami więć prosił bym o podanie nazw runek dla AD i ile dodają. Głównie chodzi mi o Fiore.
Z góry dzięki.

HotboyGG

Senior Member

08-04-2013

GREATER QUINTESSENCE OF ATTACK DAMAGE: +2,25 AD
GREATER MARK OF ATTACK DAMAGE: +0,95 AD

Można je kupować od 20 levela. Obie z tier 3. Reszty run dających AD nie opłaca się kupować, tylko te które wymieniłem.

uwe

Member

08-04-2013

Cytat:
Pion Pionier:
GREATER QUINTESSENCE OF ATTACK DAMAGE: +2,25 AD
GREATER MARK OF ATTACK DAMAGE: +0,95 AD

Można je kupować od 20 levela. Obie z tier 3. Reszty run dających AD nie opłaca się kupować, tylko te które wymieniłem.

Aha, a runy lifesteal czy armor pen. Opłaca się czasami bardziej niż czysto ad ;-)

HotboyGG

Senior Member

08-04-2013

Runy na Armor Penetration w sezonie 3 są zwyczajnie gorsze od flat AD. Można je brać na AD Casterów, którzy mają przeliczniki pod AD ze skilli, np. Pantheon, ale generalnie odradzam.
Runy pod lifesteal obecnie przede wszystkim na AD Carry - 2 Quinty Lifesteal + 1 Quint AD.

1