Witamy w archiwalnej wersji forum

Przez lata istnienia, Wasze cyfrowe pióra zapisały sterty stron na starej wersji forum. Nie chcemy by wszystko to, co pojawiło się na starym forum zarosło wirtualnym kurzem i przepadło w otchłani internetu. Dlatego też, oddajemy w Wasze ręce to archiwum. Znajdziecie tu wszystkie informacje dotyczące starszych bohaterów, eventów, oraz Waszej twórczości. Będziecie mogli z uśmiechem na twarzy przewertować prawie 3000 stron w wątku "Takie tam trolle od Riotu. Z angielskiego forum...". A kiedy już skończycie przeglądać te pożółkłe strony historii League of Legends, pamiętajcie by z powrotem dołączyć do rozmów i nowinek na nowej wersji forum.

PRZEJDŹ DO FORUM


Specjalizacje , ad , ap

1
Comment below rating threshold, click here to show it.

xSteveXDD

Junior Member

07-30-2013

Witam ponownie , kto mi powie jak sie robi specjalizacje na AD i AP?

Pozdr. Steve


Comment below rating threshold, click here to show it.

redig1t

Junior Member

08-01-2013

Witam.

Ogólnie jest dużo masteries (specjalizacji - staraj się używać angielskich nazw i skrótów, to o wiele lepiej brzmi) na internecie których używają gracze i wyglądają one tak samo jednak możesz się pobawić i stworzyć własne.

AD 21/9/0:

Cytat:
http://imageshack.com/scaled/large/191/x68r.png

AP 21/0/9:
Cytat:
http://imageshack.com/scaled/large/856/ufp6.pngOczywiście sam możesz poszukać innych wariacji (możesz wejść na stronę http://www.lolking.net/ (http://www.lolking.net/) i wpisać mój nick a następnie przejść do zakładki Masteries) masteries w internecie lub tak jak prędzej pisałem, stworzyć swoje.


Powodzenia w tworzeniu masteries Przywoływaczu. ~redig1t


Comment below rating threshold, click here to show it.

NasinX

Junior Member

07-19-2014

Ty pedal


1