Build do Rengara

Comment below rating threshold, click here to show it.

Spongebob22

Junior Member

28-07-2013

Cześć, potrzebuje pomocy. Niedawno kupiłem Rengara, ale nie mam pojęcia co do niego kupować. Wszyscy mówią, że ma ogromny dmg, ale jak kupuję do niego itemy z dmg to mam mało życia. Nie wiem też jakie kupić runy i jak usatwić masterki. Piszcie nazwy po polsku, dzięki :)

Pimenista

Senior Member

28-07-2013

Ja rengara robię w sposób podobny jak dariusa. Tzn. Ostrze dorana, butki tabi lub merki, lodowy młot, krwiopijec, plemienna zbroja, i ewentualnie ostrze zniszczonego króla.

Lucaseq

Senior Member

28-07-2013

http://www.mobafire.com/league-of-le...-jungle-238158 proszę bardzo hp, armor, dmg, life steal, m resist, slow, czego chcieć więcej?

That Zed

Senior Member

28-07-2013

Buty trójki , merce , tabi , TBC , Hydra , Spirt Visage , LW a na 6ste coś na hp / armour / mr albo BoTrk

Spongebob22

Junior Member

28-07-2013

Dzięki :)

Cr3aTif

Senior Member

28-07-2013

AP Rengar lepszy !
Butki maga, rabadon, lich bane, rylai, abyssal, deathfire

Surrender

Senior Member

30-07-2013

Zamiast pytać i czytać lepiej zobaczyć jak "pro plajersi" Budowali postać polecam nie tylko dla rengara

http://www.probuilds.net/champions/Rengar

Bodzian

Senior Member

30-07-2013

ale zamierzasz nim grać na jungli czy na topie bo to ma znaczenie...
Ja gram nim na jungli.
summoner spels: duch i porażenie
zaczynam od maczety>buty>naszyjnik>buty na 15% CD redukcji
Mając blue, stack na naszyjnik i te buty możesz mieć już w 10 minucie 40% CD redukcji
potem Krwiopijec i Moc Trójcy (zaczynasz od młotka). Zależnie od tego czy zbierasz asysty czy masz ich za mało bo za często padasz kupujesz albo więcej defa i HP albo dalej składasz dmg by być jeszcze lepszym asasynem.

zapsichwast

Senior Member

30-07-2013

trzeba tez zrozumiec cel twojej postaci. jesli jestes assassynem ,nie inicjujesz walki tylko stoisz gdzies z boku i czekasz na odpowiedni moment ,by upolowac adc/apc. jesli bedziesz go robil pod tanka starasz sie inicjowac walke ,jesli offtanka ,poprostu idz za tankiem. twoj styl gry ,bedzie zalezal od twojego buildu

ENDERkolo

Senior Member

30-07-2013

Na niego to :
1. Hydra
2. Butki Ioanki / Merkurki / Tabi Ninja
3. Krwiopijec / Krwawe Ostrze
4. Lodowy Młot
5. Naszyjnik (ten specjalny przedmiot dla niego)
6. Plemienna Zbroja / Paszcza Mortaliusa / Słoneczna Peleryna... Właściwie jako 6-te powinieneś wziąć coś odpowiedniego dla sytuacji.