Cena skórek

12
Comment below rating threshold, click here to show it.

Pijany Miszczu

Junior Member

11-07-2013

[CENTER]Od razu mówię że nie mam pojęcia czy wybrałem dobry dział.

Chciałbym przedstawić propozycja kupowania skórek za PZ.
Dajmy na to skórka kosztuje 1820 RP to jej koszt w PZ byłby 10-15x większy czyli 18200 - 27300.

powiem wam wszystkim że nigdy nie wydałem pieniążków na grę i chciałbym żeby skórki były dostępne dla wszystkich, nawet tych którzy nie chcą tracić realnego hajsu na wygląd "ludzika w grze" .

myślę że takie wysokie ceny pasowały by bo przecież ten kto kupi nie musi zbierać ;P a ten co nie kupi niech się męczy !

Pozdrawiam Pijany Miszczu
[/CENTER]

RadeqW

Member

11-07-2013

Jakby tak było to jaki sens byłby kupowania rp? Riot musi jakiś zarabiać i nigdy tak nie zrobi a skórka daje tylko wygląd więc na standardowy nie narzekaj.

Best Khazix EU

Senior Member

11-07-2013

Już widzę jak jesteś szefem riotu i puszczasz skiny za free gdzie bardzo dużo graczy ma po 100k IP+ : O Trzeba przecież z czegoś żyć ; )

QuashĂŽe

Senior Member

11-07-2013

Ja dam ci dwie możliwości.
1. Grasz za darmo i płacisz za skiny
2. Masz wszystko za IP, ale płacisz abonament.

Co ci bardziej pasuje?

Pijany Miszczu

Junior Member

12-07-2013

Macie racje. RIOT przeciez musi "zarabiac" na graczach. najlepiej niech wypuszcza jeszcze z 5 legendarnych skinów za które trzeba płacić gruby hajs dadzą na nie "niby" promocje a później podwyższą cene 2krotnie i skin będzie nas kosztować 500 w przeliczeniu na złotówki.

Monster Afkowy

Junior Member

12-07-2013

chcesz żeby twój ulubiony czempion się wyróżniał zapłać za to , macie 2 darmowe skiny to co płaczecie.
chcecie Abonament bo ja tak , mniej trolli mniej dzieci , poza tym to jest gra F2P ,zawsze w takich grach coś wyróżniającego cie z tumu bd kosztować kasę w realnym świecie , ile wy macie lat 15? nie stac was na skinna to nie kupujcie. Ja jakoś pracuje i potrafię sobie te 50-100zl miesięcznie przeznaczyć na gre w którą gram , bo lubię sie wyróżniać z tumu . bezsensowne tematy i tyle , dlaczego Zoltar tego nie usuwa to ja nie wiem . Cala światowa społeczność "LoLa" sie śmieje z polaków bo wiecznie chcą mieć all za darmo(nie wspominając o 80% flame i unskilli) , i nie dziwcie sie jak was bd cisnąc w grze ze jesteście Polaczkami, nawet oni znają to określenie na Polska społeczność MMO .

Pijany Miszczu

Junior Member

12-07-2013

@up

nie chce darmowych skinów. chce poprostu żeby były one w jakimś stopniu dostępne przez graczy którzy nie wydają pieniędzy na gre.

jeśli najdroższy skin który kosztuje 1850 bodajże kosztował 10x - 15x - 20x więcej w PZ. to byłoby wyzwanie dla takich ludzi jak ja. uzbieraj sobie 20k PZ i nie kup sobie prawie 3 postacie za 6300 tylko porzadna skorke. tego jest jakies 5-6x wiecej niz postaci.

Ziomek myślisz że pracujesz i wydajesz zarobione pieniadze na gre to odrazu jesteś lepszy. JA WOLE ZA ZAROBIONE PIENIĄDZE KUPIĆ COŚ PORZĄDNEGO albo poprostu zaspokoić głód dobrym smakiem. zamiast skina wole PIZZA COLA GRAMY W LOLA.

btw. nikt tu raczej nie ma 15 lat, a jeśli nawet to i takie osoby wydają pewnie na skiny.

a co do "POLACZKÓW" to nikt z zagranicy tego nie wymyślił, sami się tak nazywamy, jeszcze nie spotkałem żadnego cudzoziemca który by sie tak do mnie zwrócił (ewentualnie pisali polish noob badz cos w tym stylu)

Ffisherman

Member

12-07-2013

Uwaga mała ściana tekstu za 3... 2... 1...

Główną formą zarobku Riotu jest właśnie sprzedaż skinów. Jeżeli takowe byłyby dostępne za PZ to mało kto by je kupował. No bo po co tracić pieniądze na coś co można mieć za darmo. Czy ktokolwiek z was kupił kiedykolwiek postać z przedziału 450-3150 PZ za RP (bez wyprzedaży)? Nie sądzę, dla każdego jest to po prostu strata pieniędzy bo na taką postać można szybko uzbierać. Pijany Miszczu proponujesz cenę 10-15 razy liczbowo większą od tej RP. Czyli skiny z przedziału 390-520 RP kosztowałyby około 4-7k IP. Czy ktoś wtedy kupowałby je za RP? Nie sądzę taką ilość PZ można uzyskać w tydzień więc każdy kto chciałby skina dla swojego ulubionego champa z tego przedziału po prostu by sobie na niego uzbierał, a nie wydał RP. Czyli Riot traci w tym momencie ogromną ilość pieniędzy. Idźmy dalej skiny z przedziału 750-975 RP nadal nie stanowią jakieś zaporowej ilości IP, 10-15k za skina który kosztuje 975 RP. Biorę. Następnego zresztą też. I jeszcze jednego. W takim momencie nie wydałbym już na tą grę ani złotówki. Bo po co? Na wszystko bym sobie uzbierał. Jedynym problemem byłyby skórki legendarne i ultimate, ale pewnie i na nie dałoby się uzbierać. I z czego ten Riot miałby się utrzymać, ze sprzedaży kiczowatych ikonek? A może w końcu wprowadziliby runy za RP które dawałyby przeogromną przewagę niskopoziomowym graczom? Albo zdecydowaliby się na płatne legendarne przedmioty które dawałyby np. większe obrażenia czy szybszy przyrost doświadczenia? Nie pociągli by wtedy długo. F2P musi mieć swoje granice. W LoL-u są one idealne. Nie ma niczego co zwiększałoby siłę gracza za realne pieniądze. Za kasę oprócz postaci można dostać tylko zmianę wyglądu bohatera, czasem ikonkę, przyśpieszyć zdobywane doświadczenie czy IP. I to wszystko. Nikt nie zmusza Cię byś wydawał pieniądze na jakąś tam durną grę Miszczu. Zresztą jak ma się swoją ulubioną postać to jednorazowy wydatek 20-40 zł na ładnego skina dla niej nie powinien być problemem dla praktycznie nikogo więc jak dla mnie pomysł wprowadzenia skórek za IP jest bardzo zły. Dopóki skiny będą dostępne tylko i wyłączenia za RP League of Legends utrzyma się jeszcze wiele, wiele lat w statusie czystego F2P. Pozdrawiam i gratuluję każdemu kto dobrnął aż tutaj ^^

Martyna1212

Senior Member

13-07-2013

Quote:
Originally Posted by The Big Boss Man View Post
Uwaga mała ściana tekstu za 3... 2... 1...

Główną formą zarobku Riotu jest właśnie sprzedaż skinów. Jeżeli takowe byłyby dostępne za PZ to mało kto by je kupował. No bo po co tracić pieniądze na coś co można mieć za darmo. Czy ktokolwiek z was kupił kiedykolwiek postać z przedziału 450-3150 PZ za RP (bez wyprzedaży)? Nie sądzę, dla każdego jest to po prostu strata pieniędzy bo na taką postać można szybko uzbierać. Pijany Miszczu proponujesz cenę 10-15 razy liczbowo większą od tej RP. Czyli skiny z przedziału 390-520 RP kosztowałyby około 4-7k IP. Czy ktoś wtedy kupowałby je za RP? Nie sądzę taką ilość PZ można uzyskać w tydzień więc każdy kto chciałby skina dla swojego ulubionego champa z tego przedziału po prostu by sobie na niego uzbierał, a nie wydał RP. Czyli Riot traci w tym momencie ogromną ilość pieniędzy. Idźmy dalej skiny z przedziału 750-975 RP nadal nie stanowią jakieś zaporowej ilości IP, 10-15k za skina który kosztuje 975 RP. Biorę. Następnego zresztą też. I jeszcze jednego. W takim momencie nie wydałbym już na tą grę ani złotówki. Bo po co? Na wszystko bym sobie uzbierał. Jedynym problemem byłyby skórki legendarne i ultimate, ale pewnie i na nie dałoby się uzbierać. I z czego ten Riot miałby się utrzymać, ze sprzedaży kiczowatych ikonek? A może w końcu wprowadziliby runy za RP które dawałyby przeogromną przewagę niskopoziomowym graczom? Albo zdecydowaliby się na płatne legendarne przedmioty które dawałyby np. większe obrażenia czy szybszy przyrost doświadczenia? Nie pociągli by wtedy długo. F2P musi mieć swoje granice. W LoL-u są one idealne. Nie ma niczego co zwiększałoby siłę gracza za realne pieniądze. Za kasę oprócz postaci można dostać tylko zmianę wyglądu bohatera, czasem ikonkę, przyśpieszyć zdobywane doświadczenie czy IP. I to wszystko. Nikt nie zmusza Cię byś wydawał pieniądze na jakąś tam durną grę Miszczu. Zresztą jak ma się swoją ulubioną postać to jednorazowy wydatek 20-40 zł na ładnego skina dla niej nie powinien być problemem dla praktycznie nikogo więc jak dla mnie pomysł wprowadzenia skórek za IP jest bardzo zły. Dopóki skiny będą dostępne tylko i wyłączenia za RP League of Legends utrzyma się jeszcze wiele, wiele lat w statusie czystego F2P. Pozdrawiam i gratuluję każdemu kto dobrnął aż tutaj ^^
challenge accepted.

Kokapofy

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Senior Member

15-07-2013

Wlasciwie to bardziej oplaca sie kupowac za RP:
Zeby uzbierac 6300 trzeba zagrac (dajmy te 150 IP za mecz polgodzinny) ponad 20 godzin,
Jezeli bys w tym czasie pracowal (taka mcdonaldowa stawka 7zl/h) to mialbys 140 zl (chyba ponad 6000RP) .
Takze nawet przy tych bardzo korzystnych rachunkach mialbys mniej wiecej tyle samo RP co IP za ten sam czas.
(to tak bardziej dla zartu, bo wiadomo ze zabawniej jest grac niz pracowac)

Quote:
Originally Posted by Pijany Miszczu View Post
@up

Ziomek myślisz że pracujesz i wydajesz zarobione pieniadze na gre to odrazu jesteś lepszy. JA WOLE ZA ZAROBIONE PIENIĄDZE KUPIĆ COŚ PORZĄDNEGO albo poprostu zaspokoić głód dobrym smakiem. zamiast skina wole PIZZA COLA GRAMY W LOLA.
Niestety zycie to sztuka wyboru, albo pizza cola, albo inne przyjemnosci. Z reszta piszesz ze wolisz porzadne rzeczy, z czego moge wysnioskowac ze skiny nie na porzadne, a wiec mozesz sie bez nich obyc :)
Nikt poza tym nie twierdzi ze jest lepszy. Jezeli ktos na siebie zarabia to przewaznie uczy sie odpowiedzialnosci, mozna tez byc bardziej dojzalym (chociaz to raczej tyczy wieku iz pracy), ale nikt nie krytykuje nikogo z powodu, ze jest sie na urzymaniu rodzicow, czy nie chce wydawac pieniedzy na skiny.

Quote:
Originally Posted by Pijany Miszczu View Post
Macie racje. RIOT przeciez musi "zarabiac" na graczach. najlepiej niech wypuszcza jeszcze z 5 legendarnych skinów za które trzeba płacić gruby hajs dadzą na nie "niby" promocje a później podwyższą cene 2krotnie i skin będzie nas kosztować 500 w przeliczeniu na złotówki.
Dalej nie rozumiem czemu Riot mialby sie pozbyc lwiej czesci zyskow. To tak jakby w jakims sklepie rozdawali czesc towaru bez zysku (albo raczej ze stratami, bo zrobienie skorki tez kosztuje), bo zarabiaja na innym towarze.

Gdyby skiny mogl miec kazdy to tez stracilyby na indywidualnosci.

12