Witamy w archiwalnej wersji forum

Przez lata istnienia, Wasze cyfrowe pióra zapisały sterty stron na starej wersji forum. Nie chcemy by wszystko to, co pojawiło się na starym forum zarosło wirtualnym kurzem i przepadło w otchłani internetu. Dlatego też, oddajemy w Wasze ręce to archiwum. Znajdziecie tu wszystkie informacje dotyczące starszych bohaterów, eventów, oraz Waszej twórczości. Będziecie mogli z uśmiechem na twarzy przewertować prawie 3000 stron w wątku "Takie tam trolle od Riotu. Z angielskiego forum...". A kiedy już skończycie przeglądać te pożółkłe strony historii League of Legends, pamiętajcie by z powrotem dołączyć do rozmów i nowinek na nowej wersji forum.

PRZEJDŹ DO FORUM


Aatrox

1
Comment below rating threshold, click here to show it.

Boruc001

Member

06-15-2013

Mam takie pytanie kiedy Aatrox będzie darmową postacią i kiedy będzie na niego przeceny (i czy w ogóle będzie....) ,ponieważ chcę kupić go ale muszę nim zagrać lub po przecenie bo bd kupował rp za 30zl jak będzie na przecenie tylko muszę wiedzieć kiedy będzie


Comment below rating threshold, click here to show it.

PanWhite

Recruiter

06-15-2013

Wszystkie nowe postacie są w rotacji w 2 tygodniu po oficjalnym wydaniu i wpuszczeniu do gry.
Na przecenę poczekasz jakieś 4-6 miesięcy (nowe postacie nie są szybko przeceniane :P ), + polecam kupować RP przelewem lub przez PSC, wychodzi dużo dużo taniej (założyłem że 30zl wydasz na sms żeby kupić go w promocji). Pozdrawiam!


1