Kody na Skiny?

12
Comment below rating threshold, click here to show it.

Vanvelnitian

Senior Member

08-06-2013

Joł, siemacie mam pytanko otóż znalazłem stronę na fb na, której rozdaj± kody do skinów i moje pytanie brzmi: Czy to legalne?Czy nie przypłacę za to banem? oraz Jak to działa? Strona jest pod niniejszym linkiem:http://www.facebook.com/pages/League...983?ref=stream

z góry thx za odp, pozdr

Dangerous Maximu

Senior Member

08-06-2013

Ja my¶lę że jak to wpiszesz to możesz się z kontem pożegnać. Po prostu keylogger i musisz zaczynać od nowa. To jest do nabierania naiwniaków.,

LMQ Tc V4NzI

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Senior Member

08-06-2013

Nie ma żadnych keylogerów. Ludzi z rożnych organizacji, lepsi gracze, casterzy dostaj± kody na skórki typu riot graves, k9 nasus, arcade sona, full metal rammus i rozdaj±...

XxGeronim0xX

Senior Member

08-06-2013

i komu tu wierzyc ? xD
1 mowi ze keyloger
i
1 mowi ze go nie ma ;D
50/50 , no to losujemy co wybieramy

BadTractorDriver

Senior Member

08-06-2013

odpowiedz nr. 1 to jakis oszolom?

To tylko kody jak wpiszesz zly, albo zuzyty to komputer ci nie wybuchnie. I to 100% podpucha, po co jakiego kija mialby ktos na FB za darmo dawac kody, jak mozna je sprzedac i zarobic - to nie jest zadna strona streamera tylko strona fejsbukowa na zebrolajki, ktora sie potem sprzedaje z uzytkownikami...

W necie nic nie ma za darmo, co moglby miec jakakolwiek wartosc na ebayu...

LMQ Tc V4NzI

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Senior Member

08-06-2013

Też :D
"Za 60 lajków wkleimy kod na PAX Twited Fate" haha :D

Spacee Ninja

Senior Member

08-06-2013

Najlepsza opcja to chyba konto lvl 1 i sprawdzic ? ( Na strone nie wchodzilem i w±tpie zebym weszedl >.< )

Kacman

Recruiter

09-06-2013

Quote:
Originally Posted by xLacoste View Post
Najlepsza opcja to chyba konto lvl 1 i sprawdzic ? ( Na strone nie wchodzilem i w±tpie zebym weszedl >.< )
?

To zwykły fanpage na FB, na którym rozdaj± kody do skinów za lajki/komentarze/udostępnienia itd. Nie wiem czego tu się bać.

xBudyn

Junior Member

09-06-2013

Nie ma się czego obawiać, jednak te kody to ¶ciema i żaden nie działa.

Impérátor Hôrsé

Senior Member

09-06-2013

Nie dziala moze dla tego, ze juz go ktos zrealizowal.

12