Witamy w archiwalnej wersji forum

Przez lata istnienia, Wasze cyfrowe pióra zapisały sterty stron na starej wersji forum. Nie chcemy by wszystko to, co pojawiło się na starym forum zarosło wirtualnym kurzem i przepadło w otchłani internetu. Dlatego też, oddajemy w Wasze ręce to archiwum. Znajdziecie tu wszystkie informacje dotyczące starszych bohaterów, eventów, oraz Waszej twórczości. Będziecie mogli z uśmiechem na twarzy przewertować prawie 3000 stron w wątku "Takie tam trolle od Riotu. Z angielskiego forum...". A kiedy już skończycie przeglądać te pożółkłe strony historii League of Legends, pamiętajcie by z powrotem dołączyć do rozmów i nowinek na nowej wersji forum.

PRZEJDŹ DO FORUM

Zakup RP - paysafecard

1
Comment below rating threshold, click here to show it.

S3ct0r

Junior Member

04-29-2013

Witam,

Czy Riot mial informacje od paysafecard iz zmieniaja oni doladowania ( wartosc kodów)? w tej chwili minimalne doladowanie jest 30 zl pozniej 50 zl i 100zl. jak więc mam doładować konto o 40 zl ? jesli chce kupic RP?

Bardzo proszę o aktualizację cen.

Reth

S3ct0r

Junior Member

05-05-2013

Czy ktos może się w tym temacie wypowiedzieć?

Kasaczek

Senior Member

05-05-2013

Co? o_O
U mnie w sklepach (kioskach itp. gdzie są one dostępne) są nadal 20zł, 50zł, 100zł, 300zł, a żadnej informacji o zmianie nie słyszałem, naprawdę o_o

Paciaja

Emmisary of the League

05-05-2013

Kupujesz kartę za 50 zł i ładujesz raz za 40, a drugi raz za 10 zł.
A kwoty zależy w jakim sklepie.

S3ct0r

Junior Member

05-05-2013

Z tego co ja pytalem w inmedio karty 10 i 20 i 40 zl zostały wycofane więc nie ma juz takiej możliwości...

1