Witamy w archiwalnej wersji forum

Przez lata istnienia, Wasze cyfrowe pióra zapisały sterty stron na starej wersji forum. Nie chcemy by wszystko to, co pojawiło się na starym forum zarosło wirtualnym kurzem i przepadło w otchłani internetu. Dlatego też, oddajemy w Wasze ręce to archiwum. Znajdziecie tu wszystkie informacje dotyczące starszych bohaterów, eventów, oraz Waszej twórczości. Będziecie mogli z uśmiechem na twarzy przewertować prawie 3000 stron w wątku "Takie tam trolle od Riotu. Z angielskiego forum...". A kiedy już skończycie przeglądać te pożółkłe strony historii League of Legends, pamiętajcie by z powrotem dołączyć do rozmów i nowinek na nowej wersji forum.

PRZEJDŹ DO FORUM

Wyprzedaż bohaterów i skórek: Konferencja Pentapress

12
Comment below rating threshold, click here to show it.

Karthus

Pentakill

04-04-2013

*puk* *puk* To działa? Hej, chwila... kim są ci ludzie? Eee... panie i panowie z prasy, mam odczytać wiadomość:

Przez ostatnie miesiące otrzymaliśmy rekordową ilość skarg od rodziców, polityków i przywódców. Podobno media obwiniają Pentakill za „moralną degradację Runeterry” oraz „wzrost młodzieńczej przestępczości”.

Mam zapewnić, że przestaniemy używać słów takich jak: #$&*, %&$^, @#$, *%&^, #%&$#%$^&, skur#$%^@&, #$%ek, #$%@^!&, %$^#eniec, $%tas, %$^#, głupi ch!%@^$&#, @&#&*$*@, %^$&^$%&, zj$^, @#$%, matko^*%&, #%^!, $^%& żołędny, konio$%#^ czy !@#$%^&*^#&@%^!%^@$#%$^#@%!^$^.

Poproszono nas o przeproszenie kilku osób:

• Ahri, przepraszamy, że wyrzucono cię z imprezy z groupies. Gdybyśmy wiedzieli, że jesteś wysysającym dusze lisim demonem, nigdy byśmy tego nie zrobili. Zadzwoń. 487 RP
  • Rumble, przykro nam, że fani rozwalili twoją machinę po tym, jak spowodowała zwarcie za kulisami. Chociaż niezły z ciebie #$@#, że się nie przyznałeś. Pożar, który wybuchł, uszkodził scenę i chyba zabił kilku techników. 440 RP
  • Przepraszamy, że zrzuciliśmy cię ze sceny, Kassadinie. Myśleliśmy, że nic ci nie będzie. Fani zawsze mnie łapią, a nie podejrzewałem, że twój Krok Przez Wymiary wciąż się odnawia. 395 RP

• Przykro nam też, że wykopaliśmy cię, kiedy przyszedłeś za kulisy jako Kassadin przed Kontaktem z Pustką. Mamy swoje standardy - bez maski nie jesteś dość metalowy. 487 RP
  • Wiemy, że nie powinniśmy zwalniać cię ze stanowiska ochroniarza, Kennenie Karateko, ale twoje sztuki walki nikogo nie przestraszą z powodu twoich rozmiarów. Poza tym ciągle byłeś naelektryzowany, co rozwalało sprzęt. 260 RP
  • Przepraszamy, że zbudowaliśmy nowe studio nagraniowe w ioniańskich górach, Tradycyjny Lee Sinie. Nagrywanie albumu death metalowego tuż przy zakonie to chyba gruboskórność. Szukaliśmy po prostu bardziej organicznych brzmień. 260 RP

Co do #$&*@&! Co ja, $%@#%$, czytam? Kto napisał to $%#$%#$lone przemówienie? Mam przepraszać? My #%#$%#$ nie przepraszamy! Co oni sobie, #$@#, myślą, że jesteśmy jakimś !@%# Death Cab for Corki? To metal - jak mam pisać teksty, jeśli nie mogę powiedzieć „@%#^”? To nie ma sensu!

Yorick

Pentakill

04-04-2013

Nie o to mu chodzi. Opinia publiczna jest dość drażliwa po ostatnim koncercie. Wiecie, kiedy znaleźli sponsora Karthusa z AA wybebeszonego i powieszonego na oświetleniu podczas refrenu naszej nowej piosenki „Wybebeszę cię i powieszę na oświetleniu”.

Mordekaiser

Pentakill

04-04-2013

Nie, zgadzam się z Karthusem. Facet przesadził. Następnym razem każe przyrzec nam, że nie będziemy śpiewać o narkotykach. Czy mordowaniu. Albo... jak nazywa się, kiedy wysysasz czyjąś duszę z jego ciała i każesz jej zabić jej przyjaciół?

O czym niby mamy śpiewać? Zgadzasz się, Sona?

Sona

Pentakill

04-04-2013

Yorick

Pentakill

04-04-2013

Nie o to mu chodzi. Opinia publiczna jest dość drażliwa po ostatnim koncercie. Wiecie, kiedy znaleźli sponsora Karthusa z AA wybebeszonego i powieszonego na oświetleniu podczas refrenu naszej nowej piosenki „Wybebeszę cię i powieszę na oświetleniu”.

Olaf

Pentakill

04-04-2013

Chwila, mieliśmy wczoraj koncert, a Karthus zamordował swojego sponsora? Rety, hardkor. W ogóle tego nie pamiętam.

Karthus

Pentakill

04-04-2013

Hej, $&%$ się, Olaf! Rzekomo! Rzekomo zamordowałem! Śledztwo wciąż trwa - z pewnością pojawią się dowody, które oczyszczą mnie z winy. W przeciwnym razie przepłaciłem tego technika śledczego.

O k@#$!@! Wciąż tu jesteście? Eee… słuchajcie, skórki i bohaterowie będą na wyprzedaży tylko między 5, a 8 kwietnia, więc kupujcie je, zanim wrócą do zwykłych cen. Muszę zwolnić kolejnego speca od PRu.

Xevik20

Junior Member

04-04-2013

Bardzo dobra wyprzedaż
Najlepszy Lee Sin , niby najtańszy a jednak.
Ahri mógłbym nazbierać na nią ale jak przecena to kupie i wydam na innych championów IP.

Monolit

Junior Member

04-04-2013

Za!@#$sty temat na promocję! Świetne!

Nikt

Recruiter

04-04-2013

Rock on !

12