Witamy w archiwalnej wersji forum

Przez lata istnienia, Wasze cyfrowe pióra zapisały sterty stron na starej wersji forum. Nie chcemy by wszystko to, co pojawiło się na starym forum zarosło wirtualnym kurzem i przepadło w otchłani internetu. Dlatego też, oddajemy w Wasze ręce to archiwum. Znajdziecie tu wszystkie informacje dotyczące starszych bohaterów, eventów, oraz Waszej twórczości. Będziecie mogli z uśmiechem na twarzy przewertować prawie 3000 stron w wątku "Takie tam trolle od Riotu. Z angielskiego forum...". A kiedy już skończycie przeglądać te pożółkłe strony historii League of Legends, pamiętajcie by z powrotem dołączyć do rozmów i nowinek na nowej wersji forum.

PRZEJDŹ DO FORUM

Wyprawa do Freljord V: Wiedźma Lodu

1
Comment below rating threshold, click here to show it.

Quinn and Valor

Demacia's Wings

04-02-2013

Wschodnie Freljord

Musieliśmy uciec z miasta przed wschodem słońca. Nie można było pozwolić, żeby Mroźna Straż wiedziała, że razem z Valem odkryliśmy jej tajemnice. Val odwrócił uwagę strażników, a mi przypadło otwarcie głównej bramy. Ryzyko powrotu do Freljord było dla mnie oczywiste: do Demacji daleka droga, a tak daleko na północy nie znajdę drogowskazów, które mnie poprowadzą. Każdy lodowiec wygląda tak samo – zwłaszcza nocą.

W kilka godzin po opuszczeniu miasta naszło mnie przeczucie, że coś nas śledzi. Val rozejrzał się z powietrza. Mimo śniegu widzieliśmy, że coś podąża naszym śladem. Przyspieszyliśmy kroku, a jednak Val wydał odgłos, który dał mi do zrozumienia, że to coś cały czas się zbliża. Noc stawała się coraz ciemniejsza, a śnieg coraz zimniejszy. Po ścianach lodowców przemykały cienie, jakby coś w nich ożyło.

Nie mogliśmy uciec.

W obawie o nasze życie przyszło mi na myśl, aby zboczyć ze szlaku a dziennik przekazać pod opiekę Valora — gdyby zdarzyło mi się umrzeć w Freljord, moje raporty musiały wrócić do Jarvana. Poleciał przodem, a moje zadanie polegało na zajściu naszego prześladowcy od boku.

Z mroku wyłonił się kształt: wysoka, smukła postać, unosząca się nad lodem. Miała w sobie coś ludzkiego, ale było dla mnie jasne, że nie miałem do czynienia z człowiekiem. Pozostawała bezdusznie nieruchoma, bezszelestnie podlatując w moją stronę. Pod postacią unosiły się odłamki nienaturalnie czarnego lodu. Chłód, jaki dało się odczuć w jej obecności sprawił, że serce niemalże mi stanęło. Nigdy nie przyszło mi się mierzyć z czymś tak przerażającym.

Zwolniła i zawahała się, zbliżając się do mojej kryjówki. Zauważyła mnie? Trudno powiedzieć. W końcu zawróciła i zniknęła w mroku. Cienie na lodzie zniknęły razem z nią. Oszczędziła mnie?

Val jest bezpieczny. Krążył nad nami przez cały czas. Po części myślę, że walczyłby do upadłego zamiast polecieć z raportem do Demacji (uparty ptak).

Ręce nadal mi się trzęsą, gdy to piszę — i wcale nie z zimna. Wiedźma Lodu to coś więcej niż tylko historyjka do straszenia dzieci. Tu widziałam już dostatecznie wiele. Gdy dotrzemy dalej na południe, sporządzę mój ostateczny raport. Czas iść do domu.

WczeΆniej:

H34D B4NG3R

Junior Member

04-02-2013

G E N I A L N E. Te nowe zapowiedzi bohaterów są super ! Można się wczuć w historię, serio !

Villemann

Member

04-02-2013

jak dla mnie - bomba.

AlzheimerX

Senior Member

04-03-2013

"Miała w sobie coś ludzkiego, ale było dla mnie jasne, że nie miałem do czynienia z człowiekiem." chodzi mi o słowo "miałem" chyba drobna literówka przecież Quinn to kobieta , a notka z dziennika super szkoda że są one takie krótkie, chciałbym alby następna kartka z dziennika była bardziej obszerna

Nitao

Senior Member

04-03-2013

Cytat:
AlzheimerX:
(...)chciałbym alby następna kartka z dziennika była bardziej obszerna.

Zgadzam się w 100%, sam się zaczytałem i to by się nawet na książkę nadawało xD

milord135

Junior Member

05-07-2013

To nie jest genialne... to jest SUPER GENIALNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

1