Witamy w archiwalnej wersji forum

Przez lata istnienia, Wasze cyfrowe pióra zapisały sterty stron na starej wersji forum. Nie chcemy by wszystko to, co pojawiło się na starym forum zarosło wirtualnym kurzem i przepadło w otchłani internetu. Dlatego też, oddajemy w Wasze ręce to archiwum. Znajdziecie tu wszystkie informacje dotyczące starszych bohaterów, eventów, oraz Waszej twórczości. Będziecie mogli z uśmiechem na twarzy przewertować prawie 3000 stron w wątku "Takie tam trolle od Riotu. Z angielskiego forum...". A kiedy już skończycie przeglądać te pożółkłe strony historii League of Legends, pamiętajcie by z powrotem dołączyć do rozmów i nowinek na nowej wersji forum.

PRZEJDŹ DO FORUM

Oto jest League of Legends: CHEW!

Comment below rating threshold, click here to show it.

VitharPL

Member

04-01-2013

Bardzo fajny joke na prima aprilis, ale mam nadzieje zostanie on jeszcze online

Sariwan

Member

04-01-2013

zgwałciliscie mi mUSK xD ten teemo tęczowy koniec nie gram w to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Axjuu

Junior Member

04-01-2013

Ej teraz nie rozumiem.... przeszedłem poziom z dżentelmenem cho'gathem i nie dostałem ani żadnego kodu na skina ani nic..... dostaje skina czy nie.? Troszkę mnie to poirytowało gdyż pracowałem na to 2 godziny.

Kirmarks

Member

04-01-2013

Cytat:
xxXEastWestXxx:
Ej teraz nie rozumiem.... przeszedłem poziom z dżentelmenem cho'gathem i nie dostałem ani żadnego kodu na skina ani nic..... dostaje skina czy nie.? Troszkę mnie to poirytowało gdyż pracowałem na to 2 godziny.

Zagraj od nowa i tam masz skina

Pulian

Recruiter

04-01-2013

Za krótkie xD a tak to świetne ;d no i możnaby to jakoś połączyć z lolem w stylu "jak przejdziesz tę gierkę to dostajesz 500PEN" jednorazowo ;p tylko ją wydłużyć jakoś albo inne historie dodać ;> tylko naturalnie co jakieś tam świeto nową historię dodać i miodzio ;d
a i btw; ostatnia plansza jest z deczka zbugowana. Jeśli zabije się najpierw Zac'a bez uderzenia budynku nawet raz to Cho się cieszy, końca gry nie ma, ruszać się nie można..;p ale jak się rozwali najpierw miasto to git ;p

KzNAdis

Junior Member

04-01-2013

?? to tylko tyle czy mi sie cos zepsulo.

http://img707.imageshack.us/img707/3594/beztytuuawr.png

??

ok moglem powtorzyc 16 swiat i znowu wygralem ale mialem teraz the ends i tyle ^^

szkoda ze skorki sie nie dostaje albo chociarz 500 rp ;]

BoT25

Junior Member

04-01-2013

Co wy gadacie zajebista gra. Jeszcze jakby za przejście mozna by bylo dostac koda do lola na skorke czy cos to by bylo zajebiście

Kirmarks

Member

04-01-2013

Cytat:
KzNAdis:
?? to tylko tyle czy mi sie cos zepsulo.

http://img707.imageshack.us/img707/3594/beztytuuawr.png

??

ok moglem powtorzyc 16 swiat i znowu wygralem ale mialem teraz the ends i tyle ^^

szkoda ze skorki sie nie dostaje albo chociarz 500 rp ;]

zepsuło
Nie wiem czemu za drugim razem nie zapisuję.

Zerkles

Senior Recruiter

04-02-2013

I co z tym będzie? Gierka usunięta ze strony i z wiadomości głównej strony lola. Już jej więcej nie będzie ? Co z moim wykokszonym astro teemo i gentelmanem Cho???? Coś się za to dostanie czy jak?

Devianus

Junior Member

04-02-2013

Nic się nie dostaje................................
Ta gra to jedynie żart, jednak szkoda że została usunięta z online ;x