Witamy w archiwalnej wersji forum

Przez lata istnienia, Wasze cyfrowe pióra zapisały sterty stron na starej wersji forum. Nie chcemy by wszystko to, co pojawiło się na starym forum zarosło wirtualnym kurzem i przepadło w otchłani internetu. Dlatego też, oddajemy w Wasze ręce to archiwum. Znajdziecie tu wszystkie informacje dotyczące starszych bohaterów, eventów, oraz Waszej twórczości. Będziecie mogli z uśmiechem na twarzy przewertować prawie 3000 stron w wątku "Takie tam trolle od Riotu. Z angielskiego forum...". A kiedy już skończycie przeglądać te pożółkłe strony historii League of Legends, pamiętajcie by z powrotem dołączyć do rozmów i nowinek na nowej wersji forum.

PRZEJDŹ DO FORUM

Oto jest League of Legends: CHEW!

Comment below rating threshold, click here to show it.

RITO kokogrom

Member

04-01-2013

no właśnie w moskwie włączyłem a potem nie mogłem wrócic do nieszczenia miast

ide afczyc

Junior Member

04-01-2013

To fajno ze pamietaliscie o Prima Aprillis i zrobiliscie nam smieszny "kawal". Szkoda tylko troche ze calkowicie zapomnieliscie o swietach Wielkanocnych, nie zlozyliscie graczom nawet zyczen, nie wspominajac juz o eventach i promocjach z tym zwiazanych. Jestem troche z tego powodu zawiedzony i nie ukrywajmy ze panowie z Riot licza juz tylko pieniadze, a nas graczy olewaja.

paradOx77

Junior Member

04-01-2013

Gra fajna (dobrze się przy niej bawiłem), i te napisy na stronie "wyjechana grafika - całe 8-bitów" XD
Fajny "prima aprillis"

Lord Hrabia

Senior Member

04-01-2013

To od tego była ta ankieta!

frozenYoungster

Junior Member

04-01-2013

Ta muzyczka w Astro Teemo. <3 Gierka przednia, nie powiem.

Czachu

Member

04-01-2013

Jak dla mnie nic ciekawego mogło wyjść chociaż na smartfon to miałbym co robić w busie/pociągu ;].

Feleur

Senior Member

04-01-2013

Z tego co wiem to z okazji świąt wielkanocnych jest promocja na Runy (Dwie w cenie jednej strony na runy). Co do promocji bohaterów/skórek ew. limitowanych skórek to tego mi trochę brakuje, nawet żeby przywrócić te stare skórki.
Co do gry wracając dość wciągające, Cho'Gathem całość przeszedłem w jakieś 30 minut, natomiast w Teemo biłem swoje rekordy i doszedłem do 4500 metrów.
Fajnie by było zdobywać jakąś skórkę po przejściu całości w wyznaczonym czasie albo z odpowiednimi celami.

TheAweSoMeDeaTh

Recruiter

04-01-2013

A gdzie nastepna wyprzedaż :O ?

Szedol

Member

04-01-2013

Przeszedłem teraz chce mojego skina

iKizuna

Recruiter

04-01-2013

Fajna gra, przeszedłem całą, teraz lecę jeszcze ze skinem cho (tak jest trudniej bo masz tylko 1 życie!). Szkoda, że nie zauważyłem tej opcji z teemo, może dojdę jeszcze.