Witamy w archiwalnej wersji forum

Przez lata istnienia, Wasze cyfrowe pióra zapisały sterty stron na starej wersji forum. Nie chcemy by wszystko to, co pojawiło się na starym forum zarosło wirtualnym kurzem i przepadło w otchłani internetu. Dlatego też, oddajemy w Wasze ręce to archiwum. Znajdziecie tu wszystkie informacje dotyczące starszych bohaterów, eventów, oraz Waszej twórczości. Będziecie mogli z uśmiechem na twarzy przewertować prawie 3000 stron w wątku "Takie tam trolle od Riotu. Z angielskiego forum...". A kiedy już skończycie przeglądać te pożółkłe strony historii League of Legends, pamiętajcie by z powrotem dołączyć do rozmów i nowinek na nowej wersji forum.

PRZEJDŹ DO FORUM

Oto jest League of Legends: CHEW!

Comment below rating threshold, click here to show it.

sporlaklespl

Junior Member

04-01-2013

A ja się pytam dlaczego rejestracja na PBE jest zamknięta chociaż jest 1 dzień miesiąca ?!

SivronGG

Junior Member

04-01-2013

Dzikie to O_o

KloszardWielki

Junior Member

04-01-2013

coś mi to da jak przejde całe? xD

maniaczeq

Senior Member

04-01-2013

A co jeśli Riot Games zrobiło to, by gracze się nie wkurzali i mogli odprężyć ? Fajną grą byłoby też coś takiego : Akali, Shen i Kennen w grze platformowej pokonują wrogów, by pokonać na końcu Zeda .
Albo coś w tym stylu.

sporlaklespl

Junior Member

04-01-2013

Cytat:
maniaczeq:
a co jeśli riot games zrobiło to, by gracze się nie wkurzali i mogli odprężyć ? :d fajną grą byłoby też coś takiego : Akali, shen i kennen w grze platformowej pokonują wrogów, by pokonać na końcu zeda :d.
Albo coś w tym stylu.

good idea !

Koaren

Junior Member

04-01-2013

Fajniutkie

Headzik94

Recruiter

04-01-2013

Omnomnomnom.

Świetna gierka

martino1272

Member

04-01-2013

Super gierka.

Exedro

Senior Member

04-01-2013

Cytat:
winrek:
Włączam to, gram kilka minut. Za chwilę myślę: ,,W co ja gram?", a po chwili dodaję: ,,Ehh, jeszcze pięć minut" Riot się przygotowało na Prima Aprilis

to samo miałem piepszyć summoners rift, gramy w CHEW'a !

MagusAndronikus

Member

04-01-2013

Polecam
Chew jest w sumie śmieszna i rozluźniająca a w którymś z miast możemy włączyć drugą grę z Astronautą Teemo ;"D