Witamy w archiwalnej wersji forum

Przez lata istnienia, Wasze cyfrowe pióra zapisały sterty stron na starej wersji forum. Nie chcemy by wszystko to, co pojawiło się na starym forum zarosło wirtualnym kurzem i przepadło w otchłani internetu. Dlatego też, oddajemy w Wasze ręce to archiwum. Znajdziecie tu wszystkie informacje dotyczące starszych bohaterów, eventów, oraz Waszej twórczości. Będziecie mogli z uśmiechem na twarzy przewertować prawie 3000 stron w wątku "Takie tam trolle od Riotu. Z angielskiego forum...". A kiedy już skończycie przeglądać te pożółkłe strony historii League of Legends, pamiętajcie by z powrotem dołączyć do rozmów i nowinek na nowej wersji forum.

PRZEJDŹ DO FORUM

Oto jest League of Legends: CHEW!

Comment below rating threshold, click here to show it.

xRahirx

Member

04-01-2013

hehe to już wiadomo o co szło w tej dziwacznej ankiecie
a sama gierka prosta ale przyjemna, coś jak Rampage: World Tour z czasów PSX-a...a teraz mam pytanie: udało się komuś trafić tego Teemo co tam tak lata? xD

rufi123

Recruiter

04-01-2013

taka moja uwaga dla riot'u nie bardzo widać jaki jest zasięg ataków, a takto bardzo fajne

Nikt

Recruiter

04-01-2013

Extra ;3 Gram od rana <3

ASD Lelouch

Recruiter

04-01-2013

Fajna gra!

nONAMEu

Junior Member

04-01-2013

Ale wy gadacie... grafika jak w minecrafcie/mario =.= to jest gra typu oldschool chociaż sporo dopieszczona wizualnie i technicznie. Ale jak na Prima Aprilis to całkiem fajne

Azeleus

Member

04-01-2013

Cytat:
Amazing Shot:
hehehe to sie wam udało na prima aprilis ! Grafika jak w Mario xD

raczej mało oryginalne bo ukradli pomysł od Blizzarda i słabo przekonujący dowcip poza tym.

Nikt

Recruiter

04-01-2013

GG, nieustety starczyła na chwilke ;D ale zabawa przednia zachęcam

winrek

Member

04-01-2013

Włączam to, gram kilka minut. Za chwilę myślę: ,,W co ja gram?", a po chwili dodaję: ,,Ehh, jeszcze pięć minut" Riot się przygotowało na Prima Aprilis

RITO kokogrom

Member

04-01-2013

Zajebista jest ta gra hahah

RITO kokogrom

Member

04-01-2013

ej o co chodzi zjadlem tęcze i zamienilem sie w teemo i teraz gram w inną gre jaką astro teemo xD