Witamy w archiwalnej wersji forum

Przez lata istnienia, Wasze cyfrowe pióra zapisały sterty stron na starej wersji forum. Nie chcemy by wszystko to, co pojawiło się na starym forum zarosło wirtualnym kurzem i przepadło w otchłani internetu. Dlatego też, oddajemy w Wasze ręce to archiwum. Znajdziecie tu wszystkie informacje dotyczące starszych bohaterów, eventów, oraz Waszej twórczości. Będziecie mogli z uśmiechem na twarzy przewertować prawie 3000 stron w wątku "Takie tam trolle od Riotu. Z angielskiego forum...". A kiedy już skończycie przeglądać te pożółkłe strony historii League of Legends, pamiętajcie by z powrotem dołączyć do rozmów i nowinek na nowej wersji forum.

PRZEJDŹ DO FORUM

potrzebne konto do pbe

1
Comment below rating threshold, click here to show it.

Ejlender

Member

03-29-2013

Witam.Sprawa ma sie tak że kupuje sporo rzeczy za rioty w lolu i kilka razy sie przeliczyłem.Jako że pbe ma zamkniętą rejestracje do odwołania prosiłbym kogoś o porzyczenie/oddania konta do pbe jeśli to możliwe.Będe zoobowiązany.Pozdrawiam

Ejlender

Member

03-30-2013

bump

iCzarek

Senior Member

04-06-2013

Wedle regulaminu nie można oddawać kont, sprzedawać itp, ale Cię rozumiem, wiem o co ci chodzi. Chcesz mieć konto ale jak wszedłeś by je założyć to nie mogłeś, tłumaczę: konto na PBE można założyć w pierwszy dzień miesiąca, poczekaj te 3 tygodnie i gotowe

Legiss98

Senior Member

04-06-2013

Cytat:
iCzarek:
Wedle regulaminu nie można oddawać kont, sprzedawać itp, ale Cię rozumiem, wiem o co ci chodzi. Chcesz mieć konto ale jak wszedłeś by je założyć to nie mogłeś, tłumaczę: konto na PBE można założyć w pierwszy dzień miesiąca, poczekaj te 3 tygodnie i gotowe

Nie ma to jak kopiuj, wklej

1