Witamy w archiwalnej wersji forum

Przez lata istnienia, Wasze cyfrowe pióra zapisały sterty stron na starej wersji forum. Nie chcemy by wszystko to, co pojawiło się na starym forum zarosło wirtualnym kurzem i przepadło w otchłani internetu. Dlatego też, oddajemy w Wasze ręce to archiwum. Znajdziecie tu wszystkie informacje dotyczące starszych bohaterów, eventów, oraz Waszej twórczości. Będziecie mogli z uśmiechem na twarzy przewertować prawie 3000 stron w wątku "Takie tam trolle od Riotu. Z angielskiego forum...". A kiedy już skończycie przeglądać te pożółkłe strony historii League of Legends, pamiętajcie by z powrotem dołączyć do rozmów i nowinek na nowej wersji forum.

PRZEJDŹ DO FORUM

Wyprawa do Freljord IV – Mroźna Straż

12
Comment below rating threshold, click here to show it.

Quinn and Valor

Demacia's Wings

03-28-2013

Miasto Mroźnej Straży, wschodnie Freljord

Niedocenianie tej wyprawy było błędem. Śnieg i ukształtowanie terenu spowolniły naszą podróż, a Val ledwo mógł latać w tym mrozie, żeby sprawdzić co się dzieje przed nami. U bram miasta Mroźnej Straży byliśmy niemalże bez racji żywnościowych, ale członkowie plemienia przywitali nas jak sojuszników Ashe i nakarmili nas.

To miejsce w niczym nie przypomina obozu Avarosan lub przemieszczającego się oddziału Sejuani. Miasto ma w sobie coś dawnego i nowoczesnego. Budowle z czarnego kamienia bez wątpienia mają już swoje lata i wspinają się po ścianach lodowców. Jak powstały?

Lissandra, przywódczyni Mroźniej Straży, to elokwentna i elegancka kobieta, która wytwornością i postawą przypomina królową. Bardziej kojarzy mi się ze szlachetnością Demacji niż barbarzyńcy z Freljord — może dlatego Val jej nie lubi.
Miasto Mroźnej Straży, później

Jako posłańców Demacji traktują nas dobrze, ale coś jest nie tak. Lissandra nie chce mówić o sojuszu z Ashe. Zapytana o zagrożenie ze strony trolli odpowiedziała, że jej zdaniem jest ono przesadzone. Twierdzi, że Mroźna Straż jest w stanie wytrzebić trolle i zabezpieczyć wschód, lecz jeśli tak jest, to czemu jeszcze nie odpowiedziała natarciem? Na wspomnienie o Wiedźmie Lodu stwierdziła, że wszystkie plotki na jej temat należy wsadzić między bajki.

Mroźna Straż nie opuszcza nas na krok, a w mieście są miejsca, których nie wolno nam zobaczyć. Czego nie chcą nam pokazać?

Jeśli mają tu jakieś tajemnice, to chcę je odkryć. Razem z Valem sprawdzimy miasto nocą. Straże nawet się nie zorientują, że opuściliśmy nasze kwatery.

Miasto Mroźnej Straży, noc

Coś tu nie gra.

Wraz z krążącym nade mną Valem przemknęliśmy ukradkiem przez miasto. Nocą to miejsce jest jeszcze dziwniejsze. Wiele z budowli oznaczonych jest symbolem otwartego oka. Jest wszędzie, obserwując miasto i jego mieszkańców. Nie mam ochoty, żeby ktoś mnie obserwował.

W środku miasta natknęliśmy się na grupę Mroźnej Straży. Uklękli wkoło olbrzymiego kamiennego oka i bełkocząc w niezrozumiałym języku, zaczęli oddawać mu cześć. Mroźna Straż coś ukrywa — coś, co jest dla niej zdecydowanie ważniejsze niż sojusz z Avarosan. Co oni knują?

Nie mogę oprzeć się wrażeniu, że jesteśmy obserwowani. Nie jest bezpiecznie. Val i ja wyruszamy w tej chwili.

WczeΆniej:

NotNub

Member

03-28-2013

FIRST!! (czekam na hejt)

Mo33n

Junior Member

03-28-2013

Lissandra ?

Avekor

Senior Member

03-28-2013

Co Lissandra? -.-

RITO kokogrom

Member

03-28-2013

ale fajne to jest

Nakahet

Junior Member

03-28-2013

Bardzo klimatycznie napisane Aż mały dreszczyk przechodzi

Donnes15

Recruiter

03-29-2013

Lissandra - zapowiedź nowej postaci?

H34D B4NG3R

Junior Member

03-29-2013

bardzo fajny pomysł z takim zapowiadaniem czempów ;D

RaptorOfDeath

Recruiter

03-30-2013

Ahhhh AP Mid... moja główna linia... walić to że miałem kupić runki do końca zbieram już na nią bo pewnie będzie epicka

LordMiku

Junior Member

04-01-2013

Lissandra to wiedźma lodu która albo połączy się z trollami albo z Sejuani zdradzająć przy tym Ashe :P prawdopodobnie

12