Witamy w archiwalnej wersji forum

Przez lata istnienia, Wasze cyfrowe pióra zapisały sterty stron na starej wersji forum. Nie chcemy by wszystko to, co pojawiło się na starym forum zarosło wirtualnym kurzem i przepadło w otchłani internetu. Dlatego też, oddajemy w Wasze ręce to archiwum. Znajdziecie tu wszystkie informacje dotyczące starszych bohaterów, eventów, oraz Waszej twórczości. Będziecie mogli z uśmiechem na twarzy przewertować prawie 3000 stron w wątku "Takie tam trolle od Riotu. Z angielskiego forum...". A kiedy już skończycie przeglądać te pożółkłe strony historii League of Legends, pamiętajcie by z powrotem dołączyć do rozmów i nowinek na nowej wersji forum.

PRZEJDŹ DO FORUM


Top? Czy może Mid? Albo Bot?

1
Comment below rating threshold, click here to show it.

AdamCzysko

Junior Member

03-25-2013

Co najlepiej wybrać? Top? Czy może Mid? Albo Bot?

Wybieram zawsze Top albo Mid. Dlatego, bo na Top jest dużo wież które mnie ochronią, a na
Mid jest dużo ludzi których można zabijać.

A co wy wybieracie?


Comment below rating threshold, click here to show it.

Nano Aruś

Senior Member

03-25-2013

Postać mid: najczęściej zabójcy potrafiący zadać ogromne obrażenia za pomocą umiejętności; rola w drużynie: likwidowanie celów o dużej wartości bojowej i małej ilości punktów zdrowia (wrogi zabójca lub adc)
Postać top: off-tank lub mele-adc; rola w drużynie likwidowanie lub izolacja wrogich tanków
Postać bot: ranged adc; rola w drużynie: zadawanie obrażeń i likwidowanie przeciwników w sposób ciągły
Jungler: postać mająca cc (kontrole tłumu) i podtrzymanie, feduje w dżungli; rola w drużynie: pojawianie się w alejach celem stworzenia dysproporcji sił.
Support: postać posiadająca umiejętności utrudniające grę przeciwnikom lub ułatwiająca sojusznikom (cc), rola w drużynie: ochrona sojuszników
Początkujący gracze grają z reguły bez supporta i junglera, najlepiej przetestować możliwie wiele opcji. W razie problemów pozostaje zakładka "informacje o grze", lub kilka podczepionych tematów na forum.


Comment below rating threshold, click here to show it.

ImpĂŠrĂĄtor HĂ´rsĂŠ

Senior Member

03-25-2013

Nie rozumiem tego tematu.O co Ci czlowieku (troll?) chodzi?Turretow jest wszedzie tyle samo.


1