Co to ma być?! ;o

12
Comment below rating threshold, click here to show it.

Gight95

Junior Member

22-03-2013

Co się ostatnio dzieje z punktami na rankedach?
Jestem w srebrze V cały czas i za każdą wygraną dostawałem +25 puntków a za przegraną około -17/18. Ostanio gdy gram jest odwrotnie, miałem 3 punkty, wygrałem jednego co mi dało +17 czyli razem +20 puntków ... gram nexta, przegrałem i zleciało mi do zera ;ooo
Co to kur** się dzieje z tą grą ostatnio?

BadTractorDriver

Senior Member

22-03-2013

Doszedles do swojego poziomu.

Lord Hrabia

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Senior Member

22-03-2013

Gra uznała że pasujesz do poziomu na którym się znajdujesz. Gratuluję :)

Gight95

Junior Member

22-03-2013

Jezeli nie macie nic madrego do powiedzenia, to nie odzywajcie sie wgl prosze.

Tercik

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Senior Member

22-03-2013

masz wiecej przegranych od wygranych ;p

Disulek

Junior Member

22-03-2013

A co powiecie na to.
Silver 1 mialem 98 pkt z 11 meczy wygralem 10 do 70pkt szlo normalnie + 10-17 potem zaczely sie winy za 2-4. Mowi sie trudno gra sie dalej dobilem 98 pkt i za przegrana dostalem -16. Czyli teraz gra uwaza ze nie ma sensu puszczac mnie dalej? Na kazdej postaci ktora gram KDA powyzej 4 przegrane gry typu 4/5/31. Znajac zycie aby wbic znowu 98 pkt bede musial wygrac 5 kolejnych meczy. Tak ma wygladac nowy sezon "gra" ustala gdzie masz siedziec i nie masz szans wyjsc dalej? Mam przewage wygranych nad przegranymi ok +10 i co teraz?

Yiray

Member

22-03-2013

Hmn... Ja tak samo mam:) 2 razy wygrałem dostałem z 12pkt za przegrana -24pkt;))

Snajper8

Senior Member

22-03-2013

Znowu ten sam temat..

Dzieje się wam wszystkim tak dlatego bo gra uważa że jesteście na swoim poziomie żeby przejść dalej trzeba się bardzo postarać.

Moim zdanie to zależy od ogólnego KD wygranych nad przegranymi ale nie jestem pewien.
Lub został zepsuty balans przeciwników bo też ludzie na to narzekają.
jedno jest pewne poprawki pewnie niedługo wejdą bo dużo osób na to narzeka więc trzeba się uzbroić w cierpliwość i czekać na efekty pracy riotu...

Ps. Punkty zależą od tego z jakim przeciwnikiem się gra im lepszy tym więcej punktów masz im słabszy tym mniej punktów masz. Oczywiście jeżeli wygrywasz jeżeli przegrywasz to odwrotnie im lepszy przeciwnik tym mniej punktów stracisz im słabszy tym więcej punktów stracisz.

Yiray

Member

23-03-2013

Jak mamy dobrze grać jak troll albo afk? Ten system jest zły!!!

MrShiwa

Senior Member

23-03-2013

Jeżeli uważacie że jakas dywizja wam się należy to i tak i tak się wybijecie. Jeśli nie dajecie rady wygrać to znaczy że to jest wlasnie wasze miejsce (oczywiście to się zazwyczaj okazuje po 130-200 rankedach). Wasz team ma szansę na akf/trolla/slabego gracza nizsze od przeciwnej drużyny bo ma was. Jeśli naprawde jesteście wystarczająco dobrzy to wyjdziecie z tej dywizji na wyższa. Przy zmianie dywizji (okolo 90 pkt) często trzeba się napocić bardziej bo system chce przepuścić tylko tych najlepszych.

12