Welcome to the Forum Archive!

Years of conversation fill a tonne of digital pages, and we've kept all of it accessible to browse or copy over. Whether you're looking for reveal articles for older champions, or the first time that Rammus rolled into an "OK" thread, or anything in between, you can find it here. When you're finished, check out Boards to join in the latest League of Legends discussions.

GO TO BOARDS

Hledám Ranked Team CZ/SK

Comment below rating threshold, click here to show it.

valkryon

Junior Member

05-07-2014

Hladam ranked team mainujem mid a supp inak pohode zahram aj hocico ine okrem jung
ingame nick:valkrion
soloq:PLAT V
EUNE

SolitaryRoach

Junior Member

05-19-2014

Ahojte tiež hľadám ranked team, hrávam hlavne jungle a support. Nick v hre mám rovnaký: SolitaryRoach
Som Plat IV a samozrejme EUNE

Auliik

Junior Member

05-20-2014

Quote:
SolitaryRoach:
Ahojte tiež hľadám ranked team, hrávam hlavne jungle a support. Nick v hre mám rovnaký: SolitaryRoach
Som Plat IV a samozrejme EUNE

Ahoj chtěli bychom tě do teamu spíš na pozici supporta ale dalo by se to nějak předělat :)tak pokud by jsi měl zájem napiš mi do hry : Auliik
Nebo si mě přidej na skype : Pajdosuperman

Nespik

Junior Member

05-24-2014

Zdravím. Hľadám ranked team ktorý hráva 5v5 na servery EUNE.
Info o mňe
Vek: 16
Role: hlavne MID ale aj top a support [v núdzových prípadoch odohrám všetko ale pokiaľ nemusím nehrniem sa do toho]
Ingame Nick: Nespik
solo/duo que: Bronze I T_T
Info z LoLkingu: http://www.lolking.net/summoner/eune/24057532#profile (http://www.lolking.net/summoner/eune/24057532#profile)

Kontaktujte ma ingame alebo skype: jakoubek1120. Teším sa

dzusiik

Junior Member

05-24-2014

Hľadám team, dokážem hrať všetky linky, stým nemám problém, s lolko mám skúsenosti až až, hrám ho cca 2 a pol roka, (jak som začal hrať vydali chapiona Volibeara ) i keď som len gold V .. .. je možné že si teraz myslíte že nato ako to dlho hrám som zlá divizia atd, ale rankedy som začal hrať keď som na normal presiahol 1k Wins.. .. takže, s2 som nehral vôbec, v S3 mám Gold, lebo som začal hrať aktívne až ku koncu ..

Mám 16 rokov
Pc mám výkonný takže nemám problém mať pri hre spustený hoci jaký program s volanie,
Role: Ako som písal, nemám problém hrať na hoci jakej linke .. Avšak top a jungle hrám najradšej , ale bude to aj tým, že som tam sám, a na týchto linkách si môžem hrať ako chcem ja , poznáte to, na soloQ všetky len nadávajú ..

Server UEANE

Narienn

Junior Member

05-24-2014

Zdravím, hledám nějaký tým plat/dia, nyní se nacházím v p3, ale je to jen otázka času. Preferuju převážně mid, můžu zahrát top, pc není problém, časově jsem taky v pohodě..

Eune - Narienn
skype- misawow1

Info:17let,pohodář

bukib

Junior Member

07-14-2014

Ahoj, hledám ranked team preferuji pozici support. Lolko hraji od poloviny S3. Podle mne jsem dobrý hráč ,který hledá solidní partu. Momentální divize je Diamod 5.
Je mi 15 let. Zkušenosti s team rankedy nemám ,ale nemyslím si ,že je to tak velký problém. Ve hře se jmenuji Bukib. Kdyby jste někdo měl o mě zájem stačí kontaktovat na již zmiňované jméno nebo na mail [email]bukib159@gmail.com[/email]. Co by jsem eště o sobě napsal hraju na servru Eune.

Dokhard

Junior Member

07-19-2014

Hello guys
Im 16 years old boy, from czech
Im looking for ranked team on EUNE
My main is adc (vayne), top (darius.) but i can play all lanes.
At this time im Gold V.
My english is not so good, but i will try my best
Im friendly, cuz i think league of legends is only game so chill

My skype name is: dciller
My lol name is: Dokhard

BaronVinic

Junior Member

07-21-2014

Hľadám ranked team 5vs5 min plat divizie EUNE
preferujem: Mid ,Suport
dobre zahrám aj top a jungle ale Adc mi nedavajte
Vek: 20r
div: plat 5

bukonrs

Junior Member

08-03-2014

Ahoj jsem Dan je mi 20 let a jsem magor do lolka.

Hledám aktivni lidi se stejným cílem.
Cose týče pozice tak zahraju všechno když bude třeba ale přednost dávám supportu.
supporta jsem si zvolil pro to že ačkoliv se to nezná tak nejméně vlivná postava může průběh hry uvest do takové situace že nepřáteli znepříjemní hru na tolik že ty chyby udělaj.

Championa vždy volím podle teamu,nejoblíbenější champi Jana,Alistar,Leona,Taric.
V nejbližší době plánuji Nami a Lulu.

Cíle:
Chtěl bych se pokusit prosadit v Čr pokud to pujde tak i v zahraníčí.
Je to kupa práce ale když uvidim team kterej za to stoji tak pro to udělám maximum

Pokud jsem něaký team zaujal tak piště ad to rozjedeme co nejdříve.