Witamy w archiwalnej wersji forum

Przez lata istnienia, Wasze cyfrowe pióra zapisały sterty stron na starej wersji forum. Nie chcemy by wszystko to, co pojawiło się na starym forum zarosło wirtualnym kurzem i przepadło w otchłani internetu. Dlatego też, oddajemy w Wasze ręce to archiwum. Znajdziecie tu wszystkie informacje dotyczące starszych bohaterów, eventów, oraz Waszej twórczości. Będziecie mogli z uśmiechem na twarzy przewertować prawie 3000 stron w wątku "Takie tam trolle od Riotu. Z angielskiego forum...". A kiedy już skończycie przeglądać te pożółkłe strony historii League of Legends, pamiętajcie by z powrotem dołączyć do rozmów i nowinek na nowej wersji forum.

PRZEJDŹ DO FORUM

Zaginiony Prototyp: Projekt Zaun 30-1-4 – Dziennik Produkcji 004

123
Comment below rating threshold, click here to show it.

Zaun Lab Bot

Data Management Resource

03-12-2013

ZglenQa

Senior Member

03-12-2013

Bubu z dragon ball'a!

Kyure

Senior Member

03-12-2013

Nie tego się spodziewałem :/

Justtin

Member

03-12-2013

Lol:d

ZIKarpik

Junior Member

03-12-2013

Prawda... także spodziewałem sie zupełnie czegoś innego. Wijącego sie małego zielonego glutka z żartobliwym charakterkiem naszej Ryby fizza .... a nie nastepnej maszyny do zabijania wyglądającej jak Terminator ;d

TheSnapDragon

Senior Member

03-12-2013

A może to coś będzie jak to powiedział kolega trochę wyżej podobne do Buu z Dragon Balla. Na początku niepozorna plama później po nastackowaniu ulti takie coś (hmmm... Ulti Cho ;P)! Wiadomo to są tylko takie domniewania żeby zaraz ostry hejt nie poelciał, że co ja za głupoty wygaduje

Otomuss

Senior Member

03-12-2013

Trochę mi się nie podoba ale jest jeszcze za wcześnie by oceniać. Może nie jest to postać a np. osoba która stworzyła tą postać. Nie wiadomo ;p.

Bezalial

Senior Member

03-12-2013

Przedtem była lalka mundo więc pewnie będzie na niego polował czy coś
Co do wyglądu to jest to ciekawe czy on normalnie będzie tak wyglądał a może będzie się zwiększał z każdym poziomem ulti zobaczymy czym riot nas zaskoczy ;]

Nitao

Senior Member

03-12-2013

Fajnie, że Riot zmienił sposób przedstawiania postaci na taki ;> Kilka zagadek i nielicznych informacji robi mi burzę mózgu.

ImpĂŠrĂĄtor HĂ´rsĂŠ

Senior Member

03-12-2013

Po lewej ikonki speli?

123