Skin Dravena za free?

123
Comment below rating threshold, click here to show it.

Maestus Michael

Senior Member

12-03-2013

Może był taki temat,może nie i też nie wiem czy to dobry dział, ale przejdźmy do sedna sprawy.Przeglądam elohell.net'a i widzę raz po raz informację, ze włosi dostaną za darmo Dravena Gladiatora,więc może jakieś równouprawnienie?Może Xin Zhao Husarz?Nie nie nie.Ja nie płaczę bo mi nie zależy, ale wg mnie jest to trochę nie fair.Co o tym sądzicie?

EvilOverlorD62

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Senior Member

12-03-2013

Nie ma co srać, ale co prawda to prawda.

Sovereign Verth

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Junior Member

12-03-2013

Chłop ma racje! Żądamy xin zhao husarza!

SzymonBymon

Senior Member

12-03-2013

Mi na skinie dla Xina nie specjalnie zależy, ale być 3150pz w przód... priceless :)

Beep21

Junior Member

12-03-2013

Quote:
Originally Posted by WujekAdolfPL View Post
Chlop ma racje! Rzadamy xin zhao husarza!
A ja ŻĄDAM żebyś chłopie czasem zerknął do słownika. Co do tematu skin do xina był za darmo dla wszystkich którzy testowali wersję PL.

Maestus Michael

Senior Member

12-03-2013

Hmm to może jakiś inny skin?Mając na myśli równouprawnienie to chodzi mi również o inne kraje.Przykładowo Niemcy Gragasa z Oktoberfest.Norwegowie Volibeara Burzę Północy, a arabskie kraje trynde sułtana itd.

Zaraz zaraz,czy czasem włosi nie dostają tego skina z tego powodu że mają dobry team i że daleko zaszli?

Beep21

Junior Member

12-03-2013

Przecież Polacy mają Xin Zhao Husarz...

KlulĂ­k

Junior Member

12-03-2013

Skin do Xina był za testowanie wersji PL, a Włosi mają za nic...

SzymonBymon

Senior Member

12-03-2013

Quote:
Originally Posted by Beep21 View Post
A ja ŻĄDAM żebyś chłopie czasem zerknął do słownika. Co do tematu skin do xina był za darmo dla wszystkich którzy testowali wersję PL.
Tylko, że on nie popełnił błędu ortograficznego. Pisał bez polskich znaków, tyle, to jest dozwolone.

Majku52

Member

12-03-2013

GÓWNO dostaniecie polaczki biedaczki, spójrzcie prawdzie w oczy - polaków to 1/3 serwera, dając każdemu z nas skina Riot narazi się na większe straty niż dając Gladiator Dravena włochom, którzy stanowią może 1/15 serwera...

123