Witamy w archiwalnej wersji forum

Przez lata istnienia, Wasze cyfrowe pióra zapisały sterty stron na starej wersji forum. Nie chcemy by wszystko to, co pojawiło się na starym forum zarosło wirtualnym kurzem i przepadło w otchłani internetu. Dlatego też, oddajemy w Wasze ręce to archiwum. Znajdziecie tu wszystkie informacje dotyczące starszych bohaterów, eventów, oraz Waszej twórczości. Będziecie mogli z uśmiechem na twarzy przewertować prawie 3000 stron w wątku "Takie tam trolle od Riotu. Z angielskiego forum...". A kiedy już skończycie przeglądać te pożółkłe strony historii League of Legends, pamiętajcie by z powrotem dołączyć do rozmów i nowinek na nowej wersji forum.

PRZEJDŹ DO FORUM

Problem z internetem. Prośba o pomoc

1
Comment below rating threshold, click here to show it.

Karnakhall

Junior Member

03-07-2013

Witam panie i panowie.

Przejdę od razu do rzeczy. Mam problem z internetem, mam stworzoną sieć w domu przez router TP-link i na kazdym urządzeniu peryferyjnym(laptop, telefon) internet mi działa bez problemu. Natomiast na komputerze stacjonarnym do którego router jest podłączony, nie działa mi za cholerę i wyskakuje taki komunikat "System windows nie może nawiązać komunikacji z urządzeniem lub zasobem(podstawowy serwer DNS).
O co chodzi? Od razu uprzedzam wszytkie kabelki posprawdzałem wujka goole się zapytałem, ale ni cholery nie mogę sobie z tym poradzić. Mam windowsa 7 64 bit, płyta główna Gigabyte G41M-COMBO

Proszę o szybką pomoc i odpowiedź oraz przepraszam za tak długi post
Pozdrawiam

Broote

Member

03-09-2013

Witaj kolego, na tym forum raczej nikt Ci nie pomoże. Zapraszam tutaj http://www.bez-kabli.pl/ (http://www.bez-kabli.pl/)

Karnakhall

Junior Member

03-09-2013

Ok dzieki za info.
Btw. jakims sposobem udalo mi sie rozwiazac problem samemu, ale wypytam sie dokladnie o szczególy na tym forum.
Dzieki wielkie temat mozna zamknac

1