Kha zix Rengar czy VI

Comment below rating threshold, click here to show it.

chris541

Junior Member

18-02-2013

Pomóżcie kogo mam wybrać patrzcie na duży DMG i lubie chodzic topem

MrAdino

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Senior Member

18-02-2013

Kha niby jest mocny ja tam nic nie widze.
Rengar po wyfarmieniu kilku itemków niszczy.
Vi tylko do jungli na topie nią nie grałem i myśle, że tam specjalnie dobra nie jestem.

Sined

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Junior Member

18-02-2013

Kha zix polecam :D

Kxz139

Senior Member

18-02-2013

Quote:
Originally Posted by MrAdino View Post
Kha niby jest mocny ja tam nic nie widze.
Rengar po wyfarmieniu kilku itemków niszczy.
Vi tylko do jungli na topie nią nie grałem i myśle, że tam specjalnie dobra nie jestem.
Rengar useless, za dużo nerfów. W TF po wybiciu ADC na ulcie (jeżeli się uda) nic nie robi
Kha? Potężna postaćz mega DMG, po zabiciu jednej osoby masz odnowiony skok (po ewolucji), więc można łatwo kogoś zabić i się wycofać
Vi, postać którą można wziąć na każda linie, osobiście preferują mid, gdyż AD bruiser miażdzy każdego AP na midzie

misrz mocy ognia

Junior Member

18-02-2013

nie lepiej kogo ty chcesz a nie kogo my wybierzemy możesz kupić wszystkie 3 i każda postać jest dobra tylko trzeba nią dobrze grać

Bomxtreme

Member

18-02-2013

Ostatnio w temacie Kha zix czy rengar, polecalem Kha zixa lecz tym razem mamy dodatkowego zawodnika, który moim zdaniem jest daleko daleko nad pozostała dwójka ;) Zdecydowanie polecam VI.
Dodam tylko że gram tylko w jungli. Korzystaj póki OP :D

chris541

Junior Member

18-02-2013

Dzieki za wasze propozycje uwzglednie je i to koniec tematu ! :)