Witamy w archiwalnej wersji forum

Przez lata istnienia, Wasze cyfrowe pióra zapisały sterty stron na starej wersji forum. Nie chcemy by wszystko to, co pojawiło się na starym forum zarosło wirtualnym kurzem i przepadło w otchłani internetu. Dlatego też, oddajemy w Wasze ręce to archiwum. Znajdziecie tu wszystkie informacje dotyczące starszych bohaterów, eventów, oraz Waszej twórczości. Będziecie mogli z uśmiechem na twarzy przewertować prawie 3000 stron w wątku "Takie tam trolle od Riotu. Z angielskiego forum...". A kiedy już skończycie przeglądać te pożółkłe strony historii League of Legends, pamiętajcie by z powrotem dołączyć do rozmów i nowinek na nowej wersji forum.

PRZEJDŹ DO FORUM

Wyprzedaż bohaterów i skórek: Na trzeźwo

123
Comment below rating threshold, click here to show it.

Yorick

Pentakill

02-14-2013

Pentakillerzy!

Mam kiepskie wiadomości. Nasi prawnicy poinformowali nas, że Karthus został złapany pijany po naszych ostatnich 18 koncertach. A to dopiero − jest takie przestępstwo? Niestety demaciański sędzia to prawdziwy purysta i jedyna umowa, jaka wchodzi w grę, to przypisanie Karthusowi sponsora. Próbowaliśmy wyjaśnić, że ktokolwiek stanie pomiędzy Karthusem i beczką z piwem najpewniej skończy martwy, ale sędzia był nieugięty. No i wsadzenie Karthusa do więzienia wiązałoby się z anulowaniem trasy. A już jesteśmy w dołku po tym jak Olaf spalił ten hotel w Piltover, gdy konsjerż obraził jego kapelusz.

Musimy sprawdzić jakichś kandydatów. Ale najpierw podajcie mi tę butelkę Jarvana Walkera. Nie spożyłem jeszcze śniadania a takich decyzji nie powinno się podejmować z pustym żołądkiem.

• Masz dobre kwalifikacje Dr Kennen. Doceniamy twoje zainteresowanie, ale ten pacjent może być trochę trudny do monitorowania. Wiesz... już nie żyje. 487 RP
  • Super, że chcesz rozwinąć czerwony dywan Królu Tryndamere, ale myślę, że Karthus może mieć problem z wpasowaniem się do twojej świty. Dodatkowo, robiliśmy już różne dziwne rzeczy, ale jestem przekonany, że wydawca nie chce walczyć z zarzutami o królobójstwo. 487 RP
  • Sorry, Korsarzu Swain. Nasz zespół walczy z piractwem i po prostu nie możemy zatrudnić kogoś, kto brał udział w tym procederze. Nawet jeśli elementem pracy jest okrutna śmierć. Następnym razem po prostu kup oryginalną płytę. 487 RP

• Co sobie myślałeś, gdy tu szedłeś Nautilus? Nie możesz być sponsorem − pijesz jak smok! Odszukaj nas, gdy się poprawisz. 487 RP
  • Corki − ostatnim razem, gdy pilnowałeś Karthusa, przekonał cię, byś pozwolił mu prowadzić żyrokopter. Gliny powiedziały, że zawartość alkoholu w jego krwi była bliska 100%. Po prostu tego nie przemyślałeś. 395 RP
  • Posłuchaj Swain − to, że zmieniłeś skórkę, nie znaczy, że ja zmieniłem zdanie. Ostatnie 10 albumów pobrałeś z Bilgewater Bay − nie dostaniesz roboty przy zespole! 440 RP

Jeśli ich nie kupisz, będziemy musieli zatrudnić jedną z tych ofiar do utrzymywania Karthusa z dala od napitków. Nikt z tego nie będzie zadowolony, więc idź do sklepu League of Legends pomiędzy 15 lutego a wydaniem wyroku 18 lutego.

Karthus

Pentakill

02-14-2013

Nie wierzę, że takie z was **********, że każecie mi przestać pić. Co ja będę robił bez gorzały, co? Nie możecie oczekiwać, że będę to robił na trzeźwo!

Mordekaiser

Pentakill

02-14-2013

Naprawdę musisz zobaczyć to z naszego punktu widzenia Karthusie. To nie nasza wina, że nie możesz się upić − nie masz żołądka. Przegiąłeś pałę, gdy łyknąłeś Eliksir Wyroczni od Sony. Zrozumiałbym, gdybyś zapewniał wsparcie, ale tak to po prostu nieodpowiedzialne. Powiedz mu, Sona.

Sona

Pentakill

02-14-2013

Karthus

Pentakill

02-14-2013

Hej, wy *****, ****** **********! Przecież ***** prowadzę ten ****** zespół! Kim wam się ***** ****** wydaje, że ***** jesteście, że chcecie bym był trzeźwy? ******** to ****** *****. ******* każdego kogo ***** zatrudnicie a potem wypiję dużą porcję piwka. *****!

Olaf

Pentakill

02-14-2013

Cóż... myślę, że nikt tego nie przebije. Nasza najnowsza płyta: Death Rides a Pale Boar jest już w sklepach. Nie piraćcie jej bo... cóż − zabijemy was.

Devon3r

Recruiter

02-14-2013

???

strzala97

Junior Member

02-14-2013

Komentarz Sony niszczy system. Corki nie był przypadkiem niedawno?

Devon3r

Recruiter

02-14-2013

Na każdym arcie postaci z pentakill widnieje symbol rogatej bestii - wyprostowany palec najmniejszy i wskazujący.. Poprzez popkulturę ten symbol wydaje się być niewinnny lecz tym gestem pozdrawiają się iluminaci...

Devon3r

Recruiter

02-14-2013

i nie nie jestem jamiś paranoikiem ale zwróćcie na to uwagę. Coś nad czym iluminaci trzymaja pieczę.

123