Postacie na solo topa. POMOC

12
Comment below rating threshold, click here to show it.

Świchuuu

Member

11-02-2013

Witam, mam mały dylemat. Dodam że gram w lola od ponad roku i coś tam o nim wiem ale zawsze przy wyborze odpowiedniej postaci mam problem.Mianowicie, chciałbym kupić sobię postać za 4800IP i wybieram pomiędzy : Yorickiem, Renektonem, Jarvanem IV, Maokaiem i Trundlem. Zauważcie, że to są głównie postacie na solo topa, ponieważ uwielbiam grać na tej linii. Pomimo tego iż jestem w V dywizji brązu (=,=) staram się awansować i moje pytanie brzmi : Którą postać mam wybrać? Proszę o wasze propozycje ponieważ sam mam dylemat, a wiem że Wy jesteście doświadczonymi Przywoływaczami i wiem, że mogę się od was czegoś nauczyć :)

P.S. Proszę was o wasze opinie o tych champach oraz o styl gry jednej wybranej postaci, którą mi polecacie :))

Z góry dziękuje i pozdrawiam :))

ZglenQa

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Senior Member

11-02-2013

Maokai to jungler na topie nie poradzi sobie.

Trundle na solo to sytuacyjny pick vs lee sin, udyr, yorick.

Osobiście rozważałbym nad yorickiem (sustain, harras, tanky, super ult z feedniętym adc) i renektonem (strong earlie, dmg, sustain, stun, dashe, brak many).

Calahari

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Senior Member

11-02-2013

Jarvana rozważ, jest dośc mocny i pomaga w teamie :D albo przeszkadza. Ma dmg z pasywki i jest tanky sam z siebie.

Świchuuu

Member

11-02-2013

Dzięki za waszą opinię, ale poczekam na inne ponieważ tutaj widzę 3 czempionów których mi polecacie. Znajomi namawiają mnie nad kupnem renektona ale nim trzeba umieć grać, słyszałem że w late jest useless a yorick od początku do końca ma super dmg i że jest na prawde pomocny w tfach.

Calahari

Senior Member

11-02-2013

Rene jest dobry do końca. Najpierw jako zabójca :P potem bardziej sie skupia na tankowaniu. No i w teamfightach całkowicie wyłącza adc z gry, 2x dash + 2 sekundowy stun robi swoje.

Świchuuu

Member

11-02-2013

2 sekundowego stuna ma wtedy jak naładuje swoją furie z tego co wiem ;p

Calahari

Senior Member

11-02-2013

na ulti furia sama mu rosnie

Świchuuu

Member

11-02-2013

aaa ok spoko dzięki :)

goneed

Member

12-02-2013

Weź yoricka fajne omeny gram nim i jest mega

o0oJohnnyo0o

Senior Member

12-02-2013

wybierałbym między yorickiem a Renią. Yorick jak kolega wspomniał genialne ulti + adc i masz tf 6vs5... Co prawda bardzo irytuje uzależnienie od manamune gdzie w early musisz wyłożyć kasę na łezkę ale to kwestia przyzwyczajenia. Dzięki pasywce i itemom z dodatkowym CD, yorick staje się nieźle tankowaty. Renekton, co tu dużo i bez flasha sobie poradzi bo ma 2xdash, stun i latwe farmienie, dodatkowo nie ma many co jeszcze bardziej go upraszcza, a jak jeszcze w early złapie feeda na topie to już woogle gra się staje latwa

12