Lol to gówno

Comment below rating threshold, click here to show it.

MagStar21

Junior Member

27-01-2013

Za co do choolery dostalem bana ! ja sie kur*a pytam ! do 09.02.13r. ja pierdole za co ma mtego bana ! Słucham !? jak nic nie robie. ja jebie żal mi tego lola! Wszystkim znajomym pisze że LOL to gówno ! Na fejsie post, na YT filmik ! Zepsuje wam całą reputację !

Cypcher

Junior Member

27-01-2013

O nie! Co my teraz zrobimy?!
Zle miejsce na temat i przeklinanie.

Shabath

Junior Member

27-01-2013

Dziecko biedne, zabrali zabawkę to płacze. Dożywotni zakaz będzie najlepszy.

Flajordaj

Member

27-01-2013

ja bym ci dal bana na odpalanie kompa jeszcze i na wychodzenie z domu pokemonie ...... matole ..... a pozatym jak ci zal lola gimbusie to na co sie uzalasz tutaj ?a bana dostales napewno nie za darmo :) mam nad zieje ze dluuugi ten ban hehehhe.

ForceBlock

Senior Member

27-01-2013

https://www.youtube.com/user/Fresh3342?feature=mhee oglądać mój kanał i subskrybujcie

Rapowy

Senior Member

29-01-2013

Masz problem?
Nie graj w LoLa i nie hejtuj tą grę.

Rapowy

Senior Member

29-01-2013

Quote:
Originally Posted by MagStar21 View Post
Za co do choolery dostalem bana ! ja sie kur*a pytam ! do 09.02.13r. ja pierdole za co ma mtego bana ! Słucham !? jak nic nie robie. ja jebie żal mi tego lola! Wszystkim znajomym pisze że LOL to gówno ! Na fejsie post, na YT filmik ! Zepsuje wam całą reputację !
I oto właśnie takie nooby na rankedach odpierdalają cyrk, a potem dziwią się że ich zbanowali...

Dark Reknes

Senior Member

29-01-2013

Tak, ban za nic... Jak tak się zachowujesz, to nie dziwota, że masz bana. Szkoda tylko, że takich jak ty, jest w lolu więcej, lecz może się to kiedyś zmieni. I powodzenia z psuciem reputacji gry, która ma setki tysięcy fanów, jest e-sportem i należy do bardzo dużej firmy (no i jest jedną z najlepszych gier z realnym F2P).

Bezalial

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Senior Member

30-01-2013

Czemu na każdej grze grasz heal + inginite? xD