Witamy w archiwalnej wersji forum

Przez lata istnienia, Wasze cyfrowe pióra zapisały sterty stron na starej wersji forum. Nie chcemy by wszystko to, co pojawiło się na starym forum zarosło wirtualnym kurzem i przepadło w otchłani internetu. Dlatego też, oddajemy w Wasze ręce to archiwum. Znajdziecie tu wszystkie informacje dotyczące starszych bohaterów, eventów, oraz Waszej twórczości. Będziecie mogli z uśmiechem na twarzy przewertować prawie 3000 stron w wątku "Takie tam trolle od Riotu. Z angielskiego forum...". A kiedy już skończycie przeglądać te pożółkłe strony historii League of Legends, pamiętajcie by z powrotem dołączyć do rozmów i nowinek na nowej wersji forum.

PRZEJDŹ DO FORUM

Lol to gówno

1
Comment below rating threshold, click here to show it.

MagStar21

Junior Member

01-27-2013

Za co do choolery dostalem bana ! ja sie kur*a pytam ! do 09.02.13r. ja pierdole za co ma mtego bana ! Słucham !? jak nic nie robie. ja jebie żal mi tego lola! Wszystkim znajomym pisze że LOL to gówno ! Na fejsie post, na YT filmik ! Zepsuje wam całą reputację !

Cypcher

Junior Member

01-27-2013

O nie! Co my teraz zrobimy?!
Zle miejsce na temat i przeklinanie.

Shabath

Junior Member

01-27-2013

Dziecko biedne, zabrali zabawkę to płacze. Dożywotni zakaz będzie najlepszy.

Flajordaj

Member

01-27-2013

ja bym ci dal bana na odpalanie kompa jeszcze i na wychodzenie z domu pokemonie ...... matole ..... a pozatym jak ci zal lola gimbusie to na co sie uzalasz tutaj ?a bana dostales napewno nie za darmo mam nad zieje ze dluuugi ten ban hehehhe.

ForceBlock

Senior Member

01-27-2013

https://www.youtube.com/user/Fresh3342?feature=mhee oglądać mój kanał i subskrybujcie

Rapowy

Senior Member

01-29-2013

Masz problem?
Nie graj w LoLa i nie hejtuj tą grę.

Rapowy

Senior Member

01-29-2013

Cytat:
MagStar21:
Za co do choolery dostalem bana ! ja sie kur*a pytam ! do 09.02.13r. ja pierdole za co ma mtego bana ! Słucham !? jak nic nie robie. ja jebie żal mi tego lola! Wszystkim znajomym pisze że LOL to gówno ! Na fejsie post, na YT filmik ! Zepsuje wam całą reputację !

I oto właśnie takie nooby na rankedach odpierdalają cyrk, a potem dziwią się że ich zbanowali...

Dark Reknes

Senior Member

01-29-2013

Tak, ban za nic... Jak tak się zachowujesz, to nie dziwota, że masz bana. Szkoda tylko, że takich jak ty, jest w lolu więcej, lecz może się to kiedyś zmieni. I powodzenia z psuciem reputacji gry, która ma setki tysięcy fanów, jest e-sportem i należy do bardzo dużej firmy (no i jest jedną z najlepszych gier z realnym F2P).

Bezalial

Senior Member

01-30-2013

Czemu na każdej grze grasz heal + inginite? xD

1