Witamy w archiwalnej wersji forum

Przez lata istnienia, Wasze cyfrowe pióra zapisały sterty stron na starej wersji forum. Nie chcemy by wszystko to, co pojawiło się na starym forum zarosło wirtualnym kurzem i przepadło w otchłani internetu. Dlatego też, oddajemy w Wasze ręce to archiwum. Znajdziecie tu wszystkie informacje dotyczące starszych bohaterów, eventów, oraz Waszej twórczości. Będziecie mogli z uśmiechem na twarzy przewertować prawie 3000 stron w wątku "Takie tam trolle od Riotu. Z angielskiego forum...". A kiedy już skończycie przeglądać te pożółkłe strony historii League of Legends, pamiętajcie by z powrotem dołączyć do rozmów i nowinek na nowej wersji forum.

PRZEJDŹ DO FORUM

Nowa grafika: Annie, Dziecko Ciemności

Comment below rating threshold, click here to show it.

NeeksNaman

Champion Herald

01-16-2013

Chowajcie łatwopalne rzeczy! Dziecko Ciemności otrzymuje nową grafikę w nadchodzącym patchu i będzie jeszcze lepiej zamieniać waszych wrogów w kupki popiołu.

Ta aktualizacja wprowadzi nowy model oraz tekstury, dźwięki, efekty czarów oraz głos dla Annie i wszystkich jej skórek. Zmiana nie kończy się na tym, gdyż Tibbers także otrzyma nowy model i będzie wyglądał jeszcze groźniej. Uwielbiany przez wszystkich płonący niedźwiedź zamienił się w szalejące monstrum, gotowe spalić wszystkich wrogów Annie na Fields of Justice.

Piotl

Junior Member

01-16-2013

ale fajnie

TheElzachiel

Member

01-16-2013

Anka jest jedną ze starszych postaci, a jej grafika jest fajna, ma przyjemny głos i nie widzę powodów żeby zamieniać ją na to coś, serio. Stara bardziej mi się podoba. Pozdrawiam

Otomuss

Senior Member

01-16-2013

Podoba mi się to że Riot co jakiś czas odnawia starą grafikę postaci, tak aby dorównywała tym nowszym.

rufi123

Recruiter

01-16-2013

Fajnie że odnawiają ale powinni odnowić grafikę np: Shaco czy Haimerdingera, ale rozumiem że nie wszystko na raz

4RHM4k3

Junior Member

01-16-2013

Animacje czarów dobre, tiberes w skinach fajny. Jest jedno ale, Anka jest teraz brzydka, a zwykły skin tiberesa też.

GG BenQ Pope

Junior Member

01-16-2013

Super !
Na to czekałem, teraz tylko nowa teksturka dla Sivir i będę spełniony

Kaboone

Junior Member

01-16-2013

Ach, teraz tylko czekać na remodel Siona bo już na niego nie mogę patrzeć >.< (Paskudny art i model).

Bimberxian

Junior Member

01-16-2013

Przydałby się rework jeszcze Garena :/ Ostatnio nawet w rankedach go widziałem parę razy więc nie tylko low lvle nim grają a więc pls Riot pimp my Garen A czy Red Riding Annie też zmienią?

Hajdunek

Junior Member

01-16-2013

Looks ugly...