Skin Installer Ultimate

12
Comment below rating threshold, click here to show it.

Medarios

Junior Member

06-01-2013

Witam, ostatnimi czasy dowiedziałem się o programie pozwalającym za darmo zmieniać skórki bohaterów, niestety są one widoczne tylko dla mnie. Czy ten program jest w pełni legalny i uzywanie jego nie jest karane banami ?

Son GokĂť

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Member

06-01-2013

Program legalny, ale skąd go wziąść to nie wiem. :C

Kacman

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Recruiter

06-01-2013

Czy ja wiem czy legalny. Mimo wszystko w niektórych przypadkach można podmienić sobie małe postacie na większe i móc bez problemu trafiać w nie w TFach, jest to wielkie ułatwienie i wpływa na grę, więc z tą legalnością to bym się zastanowił.

paRamaXzuR

Senior Member

06-01-2013

@up
It gave me a cancer.

Aheg

Member

06-01-2013

O ile dobrze pamiętam to Riot już coś kiedyś pisał na temat custom skinów, a dokładniej to, że nie banują z podmianę skinów, ponieważ nie daje to żadnej przewagi.

Vences

Senior Member

06-01-2013

Za modyfikację plików klienta gry można wyłapać banana.

Medarios

Junior Member

06-01-2013

Okey, czyli za custom skiny przyjmijmy że nie banują, a co ze skinami zrobionymi przez RIOT ? Pulsefire Ezreal,np ?

Aheg

Member

06-01-2013

@UP
Nie za bardzo rozumiem pytania, co masz na myśli "skinami zrobionymi przez RIOT?"

Villemann

Member

06-01-2013

Za custom skina nie banują, lecz mogą wystąpić nieoczekiwane błędy, crashe i lagi. Sam korzystałem ;) Można spróbować, jeśli jakiś custom Ci się wyjątkowo podoba ;)

Medarios

Junior Member

07-01-2013

Aheg, czego tu nie rozumieć? Dałem nawet przykład, bo wg mnie jezeli gracz ma swój własny (stworzony przez siebie lub ściągnięty) skin, czy innymi słowy nieoficjalny to nie jest to złe, aczkolwiek jeżeli za darmo daje sobie skórki które stworzone zostały przez twórcę League of Legends( typu Cybernetyczny Ezreal, Brolaf itp) to takze nie jest traktowane jako karalne?

12