Jaka postać najlepsza za 1350 ip ?

Comment below rating threshold, click here to show it.

OstachPL

Junior Member

30-12-2012

Witam!
Nie wiem jaką postać kupić, uzbierałem 1350 IP i chcę je wydać na jakiegoś bohatera.
Wiele moich kolegów namawiało mnie na Jaxa , ale ten mi za bardzo nie przypasował.
Zastanawiałem się nad jakimś Tankiem lub Suppem.
Taric i Janna zainteresowali mnie lecz nie wiem czy są oni najlepsi w moim przypadku.
Wszelkie inne propozycje mile widziane :)

SarcorPL

Member

30-12-2012

1350IP? to sie w 1 dzień zbiera a ty zadajesz pytanie tak jakbyś kupował za 6300... ale mniejsza.
supportów najwięcej jest za 1350. z supp polecam morgane (niewiem czemu nikt nią nie gra) lub taricka. z tanków to kupił bym może malaphita, epicki solo toper i świetny inicjator team fightów (patrz ulti) lub singeda , fajnie można biegać jak popapraniec (z włączonym gazem!!!) a drużyna sie nie czepia :3. jax to taka hybrydowe coś . nie zbyt mi sie podoba . ii cho'gath. z kategori które podałeś ja bym wybrał jego. duży zasięg , epicki harrs, ulti daje nam potworne ilości hp dzięki czemu możemy sie skupić na AP a nie na HP(chodzi o itemy). pod koniec gry , miałem prawie na hita ultem ashe ;D. no i jeszcze jedno . wzrost. uwież mi , mało kto pali sie do walki jak w przeciwnym teamie jest ogromna bestia większa niż cały twój team razem wzięty... znam ten ból gdy cho'gath niszczy towera solo i nic nie możesz z tym zrobić :(... ale nic. myśle że pomogłem

OstachPL

Junior Member

30-12-2012

Dzięki masz like'a :)

KrzysioMAD

Junior Member

22-01-2013

Za 1350 nie ma najlepszych. Najlepsze są za 450 bo jak się postać nie spodoba to szybko można kupić następną. Po za tym kto wie jaką postacią będzie ci się dobrze grało.

GreatIdea

Junior Member

22-01-2013

Kup sobie Chogath'a. Jest doskonalym tankiem, robi on mase dmg jak zrobisz go pod AP. Mozesz grac nim na supporcie, w jungli na topie i na midzie. Przy okazji ma mnóstwo CC i daje duzo frajdy z gry.
Polecam.
Adam Malysz.

KsiadzSzatanek

Recruiter

27-01-2013

A ja Ci polecę Twisted Fate'a. świetna postać AP... Stun, Slow, duże DMG, niezły harras, teleport, ujawnianie przeciwników... Wcale nie jest taki trudny jak się wydaje.. Wystarczy wybrać żółtą kartę, leci stun. potem Q i jeśli mielismy itemy to koleś nie ma pół hp :) Do tego jeszcze passive...za każdego zabitego stwora lub champa dostajesz dodatkowego golda. Może wydawać się mało ale jakby przypatrzeć się dokładnej to bardzo dużo.. np. ubijesz 30 minionów i +2 golda za każdego ii.. proszę.. możesz sobie wyliczyć :P. Skill E dodatkowo nie wymaga uruchamiania. Polega on na tym, że działa jak passive i co czwarty atak mamy większe dmg i speed ale tylko dla ataku podstawowego.. niby mało ale w praktyce sprawdza to się świetnie. Niestety... ma też minusy, ale dość mało znaczące, a mianowicie jest papierowy. Jest to mało znaczne ponieważ łatwo nadrabia to bardzo dużą mobilnoścą, a zawsze można kupić np. Rylaike :D Aaaa i zapomniałem o tym, że można bardzo długo utrzymywać się na linii, gdyż niebieską kartą regenerujemy sobie manę :P

MisterOloPL

Junior Member

27-01-2013

Każdy będzie polecał ci inną postać, btw. każda postać jest dobra jak ją ogarniesz, nie ma lepszych czy gorszych.
Co do wyboru to polecam singeda, dosyć prosty i daje dużo zabawy z gry oraz cho'gatha, ma kosmiczny dmg, w late game bicie go to strata czasu, tylko trzeba umieć nie wypluć się z many w 3 sekundy

faeton123

Junior Member

03-05-2013

Polecam Ci postac Melphite jest to dobry tank który idzie pod AP

Hwagnista

Junior Member

20-05-2013

No cóż moim zdaniem koledzy dobrze ci radzili. Sam kupiłem Jaxa pierwsza gra: 4 trupy i 9 honor.
Postać bardzo dobra ciężka do ubicia. Polecam ;D

WyjatkowyPL

Junior Member

20-05-2013

Ja bym kupił jaxa. Z supportów janna . Jax wcale nie jest trudny ja po 2 grach już nim rankedy wygrywałem .