Witamy w archiwalnej wersji forum

Przez lata istnienia, Wasze cyfrowe pióra zapisały sterty stron na starej wersji forum. Nie chcemy by wszystko to, co pojawiło się na starym forum zarosło wirtualnym kurzem i przepadło w otchłani internetu. Dlatego też, oddajemy w Wasze ręce to archiwum. Znajdziecie tu wszystkie informacje dotyczące starszych bohaterów, eventów, oraz Waszej twórczości. Będziecie mogli z uśmiechem na twarzy przewertować prawie 3000 stron w wątku "Takie tam trolle od Riotu. Z angielskiego forum...". A kiedy już skończycie przeglądać te pożółkłe strony historii League of Legends, pamiętajcie by z powrotem dołączyć do rozmów i nowinek na nowej wersji forum.

PRZEJDŹ DO FORUM


Rejestracja

1
Comment below rating threshold, click here to show it.

Tarragona

Junior Member

12-20-2012

Witam moj kolega się rejestruje jednak chcialbym podać mu takiego linka abym dostał darmowe RP jak wbije jakiś tam level. mozecie mi to podac gdzie to jest? oO


Comment below rating threshold, click here to show it.

x25 Lucifer

Senior Member

12-20-2012

Musisz wejść na oficjalną strone LoL'a i się zalogować. Po prawej stronie, pod wiadomościami masz do wybrania różne opcje. Wybierasz ''Zaproś znajomego'' . Otworzy ci się stronka dotycząca całego tego systemu. Pod naszym kochanym Teemo masz link na który jeżeli ktoś z twoich kolegów się zarejestruje i wbije 10 lvl zostaje ci zaliczony tzw. referal. Pamiętaj że jeżeli twój kolega wbije 5 lvl możesz na tej stronie odebrać PZ ( 250 PZ (IP) za jednego znajomego na 5 lvl).


Comment below rating threshold, click here to show it.

FeNixu

Recruiter

12-20-2012

Wystarczy ze sie zarejestruje i po zalogowaniu wpisze twoj nick..


1