Nerfy - Co jest za silne?

Comment below rating threshold, click here to show it.

Taiga chan

Member

16-12-2012

Jak myślicie? Które postacie powinny być znerfione? Ja osobiście uważam że powinien pójść nerf W pana Volibear'a ponieważ to ma zbyt wielki DMG i praktycznie nie da sie uniknąć śmierci 1v1 przeciw nafeedowanemu Volibear'owi...

Koziolgm

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Member

16-12-2012

... jak przed każdą nafeedowaną postacią przegrasz

NW DarkCloud

Senior Member

16-12-2012

Co prawda to prawda voli to taki T34 ale wszystko zalezy od early game:/

Taiga chan

Member

16-12-2012

Nie z każdą... Wiele razy jeździłem postacie ze statami 20/4/6, ale taki Voli to już przesada. Albo Rengar ...

Monira

Senior Member

16-12-2012

Jak ja uwielbiam jak ludzie nie potrafią kontrować i wołają o nerfy. Voli został już dostatecznie znerfiony, niczym Irelia swego czasu, więc wg mnie jest zbalansowany. Nerf dla Rengara jest zbyt duży wg mnie, albo chociaż heal z W powinien być skalowany a nie od razu zmniejszony do 10 % i koniec.... Sam bym się ucieszył gdzyby poprawili to u niego i dali np 1 lvl 10% 1 - 11, 3 - 12, 4 - 14, 5 - 15(jak przed nerfem) i było by wszystko fajnie i ładnie

Taiga chan

Member

17-12-2012

Kontrować na Blind Picku? Kiedy pickujesz Ahri a tu nagle ci w Enemy Swain wyskakuje...

cleophas

Senior Member

17-12-2012

no wiec tak: zyczyłbym sobie 4 nerf rangera bo nadal jest zby mocny. dalej do zmiany w parametrach klasyfikuje sie na pewno lux ze swoimi swiatełkami. jeszcze bym trochę dariusa znerfił. to są moje picki do zmiany wąłsnie.

Majnax

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Junior Member

17-12-2012

Mi oprócz jaxa żadna postać nie przeszkadza ;d

HowFastCanYouAce

Senior Member

17-12-2012

Kolejny nerf rengara ? go home youre drunk. I tak już dostatecznie dostał po głowie.

Ciema

Senior Member

17-12-2012

Darius