Witamy w archiwalnej wersji forum

Przez lata istnienia, Wasze cyfrowe pióra zapisały sterty stron na starej wersji forum. Nie chcemy by wszystko to, co pojawiło się na starym forum zarosło wirtualnym kurzem i przepadło w otchłani internetu. Dlatego też, oddajemy w Wasze ręce to archiwum. Znajdziecie tu wszystkie informacje dotyczące starszych bohaterów, eventów, oraz Waszej twórczości. Będziecie mogli z uśmiechem na twarzy przewertować prawie 3000 stron w wątku "Takie tam trolle od Riotu. Z angielskiego forum...". A kiedy już skończycie przeglądać te pożółkłe strony historii League of Legends, pamiętajcie by z powrotem dołączyć do rozmów i nowinek na nowej wersji forum.

PRZEJDŹ DO FORUM


problem z lolem potrzebna pomoc

1
Comment below rating threshold, click here to show it.

Skrilleexxx

Junior Member

12-15-2012

Sluchajcie mam problem wlaczam lola wszystko ok loguje sie jestem zalogowany daje graj i nic nie moge zrobic mam PVP,RAZEM PRZECIW... ITP MAM 2 MAPY GRY I NIC WIECEJ NIE MOGE ZROBIC NIE MOGE WYBRAC GRY I WLACZYC II ZNAJOMI TEZ NIE MOGE MNI E ZAPROSIC ZAINSTALOWALEM LOLA NA NOWO NAPRAWILEM I DALEJ TO SAMO HELPP PLISS ...!


Comment below rating threshold, click here to show it.

DivXone

Junior Member

12-17-2012

Siemka. Wiele ludzi ma ten problem. Przyłacz się do wątku o tym. Wejdz w wątek "Nie moge zagrac gry"
W tym dziale. Może razem znajdziemy rozwiązanie . Pozdrawiam


Comment below rating threshold, click here to show it.

SirRFl

Senior Wrenchmen

12-17-2012

Założyłem nowy wątek na ten temat, dostarczając nieco wglądu na sprawę i udostępniając póki co jedyną metodą rozwiązania tego problemu, która zdaje się działać.
[INFO] Problem z wyborem typu kolejki / trybu gry lub mapy (http://eune.leagueoflegends.com/board/showthread.php?p=4946031#post4946031)
Wszystko związane z tym tematem proszę kierować do wyżej podanego wątku.


1