Witamy w archiwalnej wersji forum

Przez lata istnienia, Wasze cyfrowe pióra zapisały sterty stron na starej wersji forum. Nie chcemy by wszystko to, co pojawiło się na starym forum zarosło wirtualnym kurzem i przepadło w otchłani internetu. Dlatego też, oddajemy w Wasze ręce to archiwum. Znajdziecie tu wszystkie informacje dotyczące starszych bohaterów, eventów, oraz Waszej twórczości. Będziecie mogli z uśmiechem na twarzy przewertować prawie 3000 stron w wątku "Takie tam trolle od Riotu. Z angielskiego forum...". A kiedy już skończycie przeglądać te pożółkłe strony historii League of Legends, pamiętajcie by z powrotem dołączyć do rozmów i nowinek na nowej wersji forum.

PRZEJDŹ DO FORUM

logowanie sie

1
Comment below rating threshold, click here to show it.

Mori Takahachi

Junior Member

12-09-2012

Witam Serdecznie wszystkich Przywoływaczy . Potrzebuję waszej skromnej pomocy. Sytuacja wygląda tak. pewnego dnia włączyłem League of Legends oczywscie nacisnołem graj i doszedłem do logowania. Jak się loguję to za pierwszym razem pokazuje że server jest zajęty. Za drugim że z niewiadomych przyczyn nie mogę się zalogować. Przeinstalowałem LOL'a zrobiłem przeczyszczenie kompa z wirusów. i nic. Proszę o pomoc

Pozdrawiam Mori Takahachi

1