Witamy w archiwalnej wersji forum

Przez lata istnienia, Wasze cyfrowe pióra zapisały sterty stron na starej wersji forum. Nie chcemy by wszystko to, co pojawiło się na starym forum zarosło wirtualnym kurzem i przepadło w otchłani internetu. Dlatego też, oddajemy w Wasze ręce to archiwum. Znajdziecie tu wszystkie informacje dotyczące starszych bohaterów, eventów, oraz Waszej twórczości. Będziecie mogli z uśmiechem na twarzy przewertować prawie 3000 stron w wątku "Takie tam trolle od Riotu. Z angielskiego forum...". A kiedy już skończycie przeglądać te pożółkłe strony historii League of Legends, pamiętajcie by z powrotem dołączyć do rozmów i nowinek na nowej wersji forum.

PRZEJDŹ DO FORUM

Konto na PBE

1
Comment below rating threshold, click here to show it.

Av3nGĂŠr

Member

11-25-2012

Hej, chciałbym przetestowac Pulsefire Ezreala na PBE bo nie wiem czy go kupic, lecz gdy proboje sie zarejestrowac na stronie to przenosi mnie do forum. Podobno rejestracja jest zamknieta przez 2 miesiace jeszcze, wiec mam takie pytanie czy miałby ktos konto na PBE, ktore moglby mi pozyczyc ? Nie chce okradac ani sprzedawac, tylko chce przetestowac Pulsefire Ezreala. Jesli ktos bylby tak dobry i pozyczyl mi konto, bylbym bardzo wdzieczny. Dzieki za przeczytanie. :-)

Surr3nder

Senior Member

11-25-2012

Raczej nikt by się nie pokusił na takie coś. Musiałbyś coś zaproponować w zamian. Ja akurat mam tego Pulsefire na PBE i jest bardzo fajny.

Av3nGĂŠr

Member

11-25-2012

No coż, to niestety bede musiał czekac te 2 miesiace. A jesli jeszcze bym nie zdazyl sie zarejestrowac za 2 miesiace bo bedzie jeszcze gorzej xD Jesli ktos by chcial cos w zamian to niech napisze co...

radekprokoksu

Senior Member

11-26-2012

Ja mam kilka starych kont na pbe i moge dac Ci jakies tylko jak??
Nie podam tutaj hasla i loginu xD

Tenebrexis

Recruiter

11-26-2012

Kilka mówisz? Moglibyśmy dogadać się przez maila, możesz pisać na

Av3nGĂŠr

Member

11-27-2012

Radekprokoksu jesli bylbys tak dobry dac mi jedno byle jakie, wazne zeby bylo tam rp na pulsefire, to bylbym bardzo wdzieczny. Jesli naprawde moglbys dac to slij login i haslo na e-mail: [email]marekj1233@gmail.com[/email]

radekprokoksu

Senior Member

11-27-2012

Cytat:
Tenebrexis:
Kilka mówisz? Moglibyśmy dogadać się przez maila, możesz pisać na

Juz masz na e-mailu login z hasłem

Tenebrexis

Recruiter

11-28-2012

Elegancko, wszystko działa! Dzięki bardzo

Rahares

Polish Community Manager

11-28-2012

Wymiany kontami nawet tymi na PBE są wbrew regulaminowi.

Temat zamykam

Wszystkie adresy e-mail usuwam.

1