Elo Hell Jak wyjsc ?

Comment below rating threshold, click here to show it.

SwimmerPL

Junior Member

19-11-2012

Siema wszystkim zapraszam do ogladania serii moich filmikow " Jak wyjsc z elo hell "
Jestes początkujący ?

Grasz na elo hell ? 900 +

Sam kiedys bylem na 850 + Checie z tego wyjsc? Uwierzcie ze da sie i to wcale nie jest takie trudne... ;)

Jak na razie 1 nowy odcinek z serii ( Rankeds )

Oraz jeden normal 4 fun czyli sprawdzenie video itp

---------- > http://www.twitch.tv/swimmerpl/b/341347106

Obecnie gram na poziomie elo 1500 +

Dowiecie sie miedzy innymi ( Jak wycarrowac gre , counter picki , odpowiednie masteries i runki , taktyki junglowania , Counter jungle )

Pavlo111

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Senior Member

19-11-2012

Myśle ze latwo jest wyjsc:) wciskasz esc i dajesz wyjscie lub jesli masz angielska wersje to escape z tego co pamietam:) pozniej musisz odczekac 5 s i mozesz wcisac leaving team z pelna odpowiedzialnoscia

Milej gry:)

WarlogPL

Member

19-11-2012

Elo Hell nie istnieje, to jest usprawiedliwienie ludzi którzy nie potrafią grać i carriowac własnej gry, to tylko wymówka płaczków bez umiejętności. Choć sama idea poradnika bardzo trafna gdyż pokaże jak grać żeby wygrać a nie płakać :D

SwimmerPL

Junior Member

20-11-2012

Quote:
Originally Posted by WarlogPL View Post
Elo Hell nie istnieje, to jest usprawiedliwienie ludzi którzy nie potrafią grać i carriowac własnej gry, to tylko wymówka płaczków bez umiejętności. Choć sama idea poradnika bardzo trafna gdyż pokaże jak grać żeby wygrać a nie płakać :D
Słuszna uwaga ;). Nie bez powodu napisalem " elo hell "

pAC2k

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Member

23-11-2012

Tak tak możesz sobie tak pisać dostaniesz w teamie 3 leavy i tyle masz z gry sam próbowałem cały sezon gram od ponad roku. Teraz znowu trafiłem do elo i nzowu to samo.
Trafiasz na idiotów i gówno a nie wyccarujesz sam gre czekam na streama w , którym sam rozwalasz 5 ... pozdro 600 ;)

Jechowy

Member

24-11-2012

Hahaha ( pAC2k ) Rozjebał go na łopatki ma racje i tyle .Ty sie chwal jaki to ty zajebistyy jesteś ja też czekam na jakiegos repa jak masz 3 afk Czekam na odpowiedz ale nie pisz że nie masz albo nie zapisaleś czy cos takiego jestes pro ELO HELL nie istnieje dawaj dajesz malna czekamy na twoje repy

Nora02

Junior Member

24-11-2012

elo hell nie istnieje

WarlogPL

Member

24-11-2012

Quote:
Originally Posted by Jechowy View Post
Hahaha ( pAC2k ) Rozjebał go na łopatki ma racje i tyle .Ty sie chwal jaki to ty zajebistyy jesteś ja też czekam na jakiegos repa jak masz 3 afk Czekam na odpowiedz ale nie pisz że nie masz albo nie zapisaleś czy cos takiego jestes pro ELO HELL nie istnieje dawaj dajesz malna czekamy na twoje repy
No dobra ile razy w życiu zdarzyło ci się mieć 3 Afk'ów? Bo mi nigdy. Ile grałeś meczy?
Bo to że zagrałeś 20 meczy i 5 wygrałeś to może być przypadek, nabij sto gier i wtedy mów że zawsze dostajesz noobów, każdy ma złe dni kiedy coś nie idzie, a obwinianie się nawzajem że coś nie wychodzi to jest dopiero ,,ELO HELL" jak byś się wybił na wyższe to byś narzekał że tam to dopiero do dupy bo na większym elo gra się dla zabawy przeważnie i trollowanie jest na porządku dziennym :D Więc spróbuj grać albo płacz dalej

Shivaki

Member

02-12-2012

W tamtym sezonie elo 700 głównie przez team , a samemu nie potrafiłem carrować gre a w tym sezonie 1300 elo . Granie z kumplem on adc ja support i 90% meczy to on wycarrował więc grajcie z kumplami którzy ogarniają :) a drugi to skończyć duo i grać w ranked team

FuNai734

Junior Member

31-12-2012

Podobno miec 900 elo East & Nordic , to tak jakby miec 1500 na Wescie >...>> lol